2737
2734
عنوان

پودر مو بر دپی یا اپیلیدی

142 بازدید | 12 پست

با این وضع کرونا دیگه میترسم برم لیزر 

به نظرتون برای نواحی حساس اپلیدی بزنم با پماد زایلاپی که بی حس شه  چون بدون بی حسی دردش عذاب اوره یا شنیدم پودر مو بر دپی هم خوبه 

نوره طلایی

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اپیلیدی من برای پاهام استفاده کردم کلی موی زیر پوستی درومد دیگه استفاده نکردم

برای نواحی حساس خیلی عذاب آوره دیگه مو زیر پوستی هم دربیاد چه شود! 

من پودر موبر دپی استفاده میکنم بدون بو هست راضیم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
موهارو همرو کوتاه میکنه؟

اره تازه سفیدم میکنه

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنظر من تا وقتی گـــریه کردن آرومتون میکنه... با کـسی حرف نزنینシ︎⌫        ‌‌‌‌‌تو سخت ترین زمان ممـکن به تنـهایی پناه آوردم!پس مـتاسفم اگـه جوری رفتار میـکنم که انـگار بـه کـسی احتیاج ندارم
حساسیت ندادین؟اگه اینطوریه که حتما استفاده میکنم

نه اتفاقا خیلی واسه بدن مفیده

اخه میگن اپیلاسیون پوستو شل میکنه😑

منم شنیدم میگن زیرپوستی هم میشه ولی موبر زود درمیاد شنیدم بمروز کم ونازک‌میشه.

من ژیلت میزدم خارش داشت همش هم ادم پرموعه ولی موم اگه بتونی خودت بندازی ماهی یبار بستگی به رشد موهات میزنی دیکه

یا رب العالمین
منم شنیدم میگن زیرپوستی هم میشه ولی موبر زود درمیاد شنیدم بمروز کم ونازک‌میشه. من ژیلت میزدم خارش د ...

ژيلت ديگه واقعا خسته شدم يه روز خوبه فرداش باز واويلا