2737
2739
عنوان

دختر پنج سالم دستشویشو نمیگ

170 بازدید | 16 پست

پی پی شو نمیگ و خیلی اذیتم میکنه و اصرار داره پمپرزش کنم   اگ ی هفتم پمپرزش نکنم کارشو نمبکنه ب محض اینک میکنمش پی پی مثکنه نمیدونم چیکار کنم از کلیپ ازمایشی  و قصه و جایزه همچث استفاده میکنم قبول نمیکنه چیکار کنم بنظرتون ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ساله بزرگه دیگه

ببیرش روانشناس شاید استرس داره

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
2738

عزیزم حتما به روان شناس بگو. توی این سن طبیعی نیس شاید ترس و استرس از چیزی داره. در ضمن مطلقا دعواش نکن و بهش فشار نیار که نتیجه عکس میده

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

احتمالا نسبت به پی پیش اَه و اوه نکردین؟ یکی از اقوام بچه شون اینطور بود میگفت دوبار قربون صدقه ی پی پی بچه ش رفته دیگه خوب شده 

اولین رکن آزادی این است که دیگری هم به اندازه تو آزاد است.
2706