2733
2739
عنوان

عروسی پسرعممه

288 بازدید | 16 پست

عید فطر عروسی پسر عممه 

تصمیم گرفتم نریم چون تهران و ما شیرازیم 

تعداد رای : 51
نظرسنجی
برم
1
1%
نرم
50
98%
اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

خب

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

تو رو خدا نیاین تهران وضعیت سیااااهه دو هفته دیگم میخان تمدید تعطیلات کنن اونم عرووووسی واااای 

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو رو خدا نیاین تهران وضعیت سیااااهه دو هفته دیگم میخان تمدید تعطیلات کنن اونم عرووووسی واااای 

من ک نمیخوام برم 

میخواستم فقط بپرسم 

چون گناه داره از هرچی گذشته

چقد نفهمن.میمیرن اگه عروسی نگیرن؟!!

عزیزم فقط مادر و پدرش هستن و مادر پدر عروس و بابای من چون دایی بزرگتره و عموی بزرگش مجوعا میشن ۳۰نفر 

ممنون بابت نحوه ی صحبتتون

2738
من ک نمیخوام برم  میخواستم فقط بپرسم  چون گناه داره از هرچی گذشته

اصلاااا نیاید  خواهشا نیاید اینستارو باز میکنم اینجا پر اعلامیه فوته تو بعضی خانواده تو همین امسال دو تا سه تا فوتی داادن  گنااااهه

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
فک نمی‌کنم هیچ گله‌گذاری‌ای پیش بیاد اگه نری

نمیریم کلا ۳۰نفرن مامان و بابای عروس داماد 

دایی و عموی بزرگشون 

اصلاااا نیاید  خواهشا نیاید اینستارو باز میکنم اینجا پر اعلامیه فوته تو بعضی خانواده تو همین ام ...

اره 

البته احتمالا عمم هم فقط بخاطر احترام گفته 

چون ما ک نمیرفتیم 

اره  البته احتمالا عمم هم فقط بخاطر احترام گفته  چون ما ک نمیرفتیم

خود عمتم کرونا می گیره حالا ببین

اوضاع وحشتناک تر از این حرفاس

خونه ما که محلمون خلوته 

ولی محله های شلوغ مردم جرات ندارن پنجره رو باز کنن در این حده اونوقت عروسی؟

خود عمتم کرونا می گیره حالا ببین اوضاع وحشتناک تر از این حرفاس خونه ما که محلمون خلوته  ولی ...

توضیح دادم 

عروسی فقط مادر و پدر عروس و داماد هستن و دایی و عموی بزرگ عروس داماد 

مجموعا ۳۰نفر هم نمیشه 

میخوان یه شام بدن بفرستن سر زندگیشون

2706