2733
2734
عنوان

جادوگردن دعا نوشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 44 پست
عزیزم یک راهکار بدون پول و عالی و قرانی دارم اگ میخوای و اعتقاد داری بگو بگم بهت تو تاپیکا قبل من بر ...

به من بگو من نیاز دارم 

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

یه بچه کوچیکم دارم.کلا من هم ارش سرد شدم چشم ندارم ببینمش هم اون  هم من

به حرفام گوش نمیده  همش میگه که  تو دخالت نکن . یه داداشش داره بده میخاد با اون یه کار راه بندازن  مت میگم خودت کار داری  میخای چیکار کار دیگع رو

عزیزم یک راهکار بدون پول و عالی و قرانی دارم اگ میخوای و اعتقاد داری بگو بگم بهت تو تاپیکا قبل من بر ...

نگفتینشما

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
نگفتی

ببخشید عزیزم پسرم بیدار شد رفتم بهش بزسم  غافل شدم  

ایه ۳۳و۳۵ سوره الرحمن رو هفتاد بار به اب مقدار زباد باشه اببهتره بخون بعد از اوم اب خودت و شوهرت بخور و تمام گوشه های خونت بریز جایی ک پا روش نره بعدشم با مقداریش بعد حمومت بریز رو سرت مثل غسل انگار ولی زیر پات تشت باشه ک تو چاه نره بعد ابشو بریز پای گلی تو باغچه ای . این خیلی جوابه راه دیگ ک کنارش اگ بخوای واس اطمینان سوره بقره ب اب زیاد بخون بریز تو بطری اب هفته ای یکبار یکم ازش بخورین یا تو غذات استفاده کن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
نگفتینشما

ببخش  عزیزم الان گفتم بچم بیدارشد درگیر اون شدم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊