2733
2739

با سلام ، من دبیر تربیت بدنی و استاد دانشگاه فرهنگیانم و همونطور که همه میدونن بیشتر از یک ساله به خاطر کرونا مدرسه و دانشگاه تعطیله و معلم ها و استادها خونه نشن شدن ، منم تو این مدت اکثرا خونه بودم اما خانمم سرکار میره و من وقتی میبینم خسته میشه و صبح ها زود بیدار میشه یه جوری میشم ، البته اینم بگم که اکثر کارهای خونه رو انجام میدم اما در کل تو این اوصاع کرونا هم نگرانشم هم اینکه دلم براش میسوزه ، چکار کنم  ؟؟؟ 

منطق و انسانیت دو عنصر گمشده روزگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری از دستتون برنمیاد.فقط باید تو کارای خونه کمکش کنین تا خستگیش دو چندان نشه

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
2731

بلخره هرچی باشه شما با خواست خودت خونه نبودس

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

مطمئن باش جاهاتون عوض شده الان باید همسرتون اینجا عضو باشن 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738

هیچی دیگه بیاین عضو سایت زنانه بشین هنر اشپزی یاد بگیرین 🙃

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

به همون کارای گذشتت ادامه بده

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

هیچی حالا متوجه شدید یه کادو خوشگل واسش به نظرم خستگیشو از بین میبره 

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
2706