2737
2739

خیلی علاقع داره ب راه رفتن  اما خیلی میترسع

یه هفتس داره با کمک اینور اونور راه میره چقد بعد میتونه راه بره؟

الان یسال و یماهشه

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

اوخی گوگولی😍

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یکی ازدستاشوخودت بگیرباهام راه برید. زیادز مانی نمونده دیگه کم کم خودش راه می افته 

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
یادمه پسرم 10ماهش بود برادرشوهرم بهش میگفت مشکل داره راه.نمیره خدا ازش نگذره افرین به صبوریت عزیز ...

خب منم خیلی ازین‌حرفا میشنوم بخدا اعصابم خورد چیکارکنم

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
یادمه پسرم 10ماهش بود برادرشوهرم بهش میگفت مشکل داره راه.نمیره خدا ازش نگذره افرین به صبوریت عزیز ...

برادر شوهرت مغز خودش مشکل داشته

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2738
طبیعیه دو هفته ای طول میکشه تاتی ببرش😍

چمدلی راه ببرمش چون دکتر گف از دساش نباید بگیری پس چجور را ببرمش

من دخترم تو ده ماه بلند شد ی دفه راه رفت هفته بعدش میدویید قربونش برم...ژنتیکه پدرومادر مهمه

🙄من خودم یکو نیم سالگی راه رفتم ولی خب من چهاردس و پا میرفتم پسرم نرفت😐

چه با مزه الهی 

دختر من ۱۱ماه و نیمش بود که دستشو گذاشته بود روی میز تی وی داشت کنار میز راه میرفت و یک لحظه دیدم دستشو برداشت و مستقل یک قدم اومد این ور 

خیلی صحنه ی جالبی بود برام  اولین قدم مستقلش

عزیزم چیکارش داری،بزار خودش روال طبیعیشو طی کنه

بقیه خیلی چرت و پرت میگن نگرانم‌کردن میگن ببرش مغز اعصاب ام ارا ای نمیدونم چی 😭

داره عزیزم شعور نداره وگرنه کسی شعور داشته باشه زندگی خودش خوبه

نفهم نبود درباره بچه ۱۰ ماهه اینو نمیگفت،۰طور دلش اومد اصلا

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2706