2733
2739
عنوان

صبح بیدارشدم فک کردم سکته کردم

146 بازدید | 6 پست

کتفم و گردنم شدییید گرفته بود از خواب نمیتونستم پاشم سرمممم درد میکرررد تپشششش قلب بیحالیی رفتم دکتر یعنییی دردم بقدری شدید بود نمیتونستم راه برم بشینم دکتر نوار قلب گرفت گفت ضربانت بالاست بهم قرص پراپرانول ۲۰ داد وبا امپول کترولاک که زدم دوتا با قرص دیاز پام ولی هنوزم حالم خرابه میترسم سکته نکنم یوقت😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه قبلش نداشتم اما حس میکردم سنگین قلبم

این چیزایی ک میگم هرکدومش تونستی مصرف کن هیچیت نمیشه مگه چندسالته بخوای سکته کنی منم بعضی وقتا ازین توهمات زیاد میزنم 

دمنوش گل گاوزبون هفته ای دوبار شب قبل خواب گلاب دوقاشق قبل خواب و حتما حتما روغن زیتون با غذات یا سالادت بخور کپسول روغن ماهی امگا۳ هفته ای دوبار روزانه مصرف کن خیلی عالیه برا قلب 

پرانول زیاد مصرف نکن قلبتو ضعیف میکنه من ک کرونا گرفته بودم قلبم خیلی درگیر بود و ازیترو بیشتر قلبمو داغون کرد و هشت ماهه هرشب پرانول میخورم اما دوز خیلی کم مثلا نصف پرانول ۱۰ ......دور روغن سرخ کردنی و غذاهای سنگینم خط بکش خوابم تنظیم کن ساعت یازده تا دوازده بخوابی