2737
2734
عنوان

دوستان......

53 بازدید | 4 پست

لطفا هرکی که با دیپلم انسانی کنکور ریاضی داده اعلام حضور کنه چند تا سوال دارم

درسی نیستا راجب به دانشگاس  

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
سلام میخاستم ببینم از دانشگاه ازاد اطلاعی داری  مث شهریه و مدرکش البته معماری تهرانو میگم تروخد ...

سلام عزیزم 

نه والا راجب به آزاد چیزی نمیدونم

اینجام ک کسی پاسخ گو نیست  

خب چرا تلاش نمیکنی برا دولتی؟

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  نه والا راجب به آزاد چیزی نمیدونم اینجام ک کسی پاسخ گو نیست     خب ...

من نمیتونم استرس کنکورو تحمل کنم چون واقعا خیللیییی استرس میگرم و اگ قبول نشم واقعا افسردگی میگیرم

2728
من نمیتونم استرس کنکورو تحمل کنم چون واقعا خیللیییی استرس میگرم و اگ قبول نشم واقعا افسردگی میگیرم

اها ولی انقدم سخت نگیر انقدم ترسناک نیس