2737
2739
عنوان

اسم دخترونه ی خوشمل

187 بازدید | 21 پست

دخترا بیاین، اسمهای شیک و ناز دخترونه پبشنهاد بدین

هم اسم خوشگلی باشه هم اینکه خیلی رو نام کسی باشه

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...

سایه

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ليا 

مارال

نفس

سايا

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

مهسانا

نیلیا

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2738

من یکتا رو خیلی دوست دارم اگه قسمت شد و دختر دار شدم میزارمش یکتا البته فعلا مجردم 

چون یکی از اسمهای اعظم خداونده و هم شیکه😎

بسم الله الرحمن الرحیم💕خدایی که برای خندوندن یدونه گل روی زمین آسمونشو به گریه میندازه میتونه آرزوی تو رو هم برآورده کنه چون بزرگتر از آرزوی توئه پس ایمان داشته باش بهش و اعتماد کن خدایا شکرت💕                       

مرسی دوستان

ی اسمی باشه ک براسم اَرَشک هم جور بشع

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
2706