2737
2734
عنوان

سال ۱۴۰۰ و قرن جدید

74 بازدید | 2 پست

سلام دوستان ، روزتون بخیر و شادی

من  مهرماه سال قبل بود که حذف اکانت کردم ولی امروز به خاطر این که دلم تنگ شد دوباره برگشتم..خیلی دوست داشتم امروز که آخرین روز فروردین ماه ۱۴۰۰ هست ، بیام و با این که میدونم خیلی گذشته ، بهتون سال نو و قرن جدید رو تبریک بگم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘....امیدوارم بهترین ها تو سال جدید براتون پیش بیاد....سال ۹۹ ، دهه نود و صده قبل ، خوب یا بد تموم شده ، امیدوارم قرن جدید برای همه عالی باشه..در ضمن تمام عزیزانی که روزه هستن ، روزه شون قبول درگاه حق قرار بگیره و التماس دعا ازشون دارم😘😘😘😘😍😍😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤

دیشب کسی نبود و برای گریستن ،جز صفای آینه همدم نداشتم

خش اومدی 

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘