2737
2734
عنوان

زنداییم شدیدا ولخرجع و بخودش میرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زنداییتون حتما نگاه به جیب شوهرش میکنه دیگه

شما هم که میگید همسرش عاشقشه پس مثال درستی نزدید

شایدم من این طور فکر میکنم چون خودم شدیدا عاشق لباس و اینام

عزیزم اگه واقعا میبینی شرایطشو داری از خودت و بچت زندگی رو دریغ نکن 

اگه حال دلت با عکس خوب میشه ببرش

خودمو مثال میزنم پسرم دو سالشه تولد هر دو سالش کرونا بود و من جشن نگرفتم ولی اگه کرونا نبودم نمیگرفتم چه دلیلی داره کلی آدمو جمع کنم بچمم که کوچیکه اذیت بشه فقط خونواده همسرم و خودم بودیم خیلیم خوش گذشت ولی در عوض بردمش آتلیه کلی عکسایه توپ ازش گرفتم چون دیگه هیچوقت این روزاش تکرار نمیشه

اینارو گفتم ولی شرایط مالی شما رو نمیدونم فقط رفتار زنداییتونو میپسندم 

😍😍😍
وقتی پول نمیده مرد ادم چکارکنه همیشه حسرت زنایی که شوهرشون پول میزاره جیبشون میخورم 

اره والا

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍
2731
عزیزم اروم اروم تغییر رویه بده  مثلا امروز غذا پختی  بگو چقدر دلم میخواست خورشت سبزی بپز ...

یا مثلا بگو لباس خواب بخرم 

عطر بخرم 

کلا بهانه بیار 

بگو واسه رابطه ، ست ندارم 

پول بده برم ست بخرم 

یا لباسام چقدر کهنه شده ، فلانی بهم تیکه انداخت 

یا 

خیلی میشه بهانه اورد واسه پول گرفتن

به حرص ار شربتی خوردم مگیر از من که بد کردم بیابان بود و تابستان و اب سرد و استسقا.                                                                                 سرباز نبودیم کاش سربار هم نباشیم 
وقتی پول نمیده مرد ادم چکارکنه همیشه حسرت زنایی که شوهرشون پول میزاره جیبشون میخورم 

سعی کنید سیاست داشته باشید.هروقت حال شوهرتون خوبه و سرحال با سیاست بگید چقد از فلان شومیز خوشتون میاد چقد ارزوشو دارید.بهش بگید هروقت پول دستش اومد برات بخره و کلی خوشحالت کنه.مردا دوست دارن زنهاشونو خوشحال کنن

سعی کنید سیاست داشته باشید.هروقت حال شوهرتون خوبه و سرحال با سیاست بگید چقد از فلان شومیز خوشتون میا ...

انقدبی معرفت وپست هست خواهر که گفتنی نیست الهی شکر خودم ی مقدارطلا مال مجردی دارم دیگه تهش هست وی خواهر دارم کلی هواموداشته تاالان گفتم گلم برامن نمیکنه داره ونمیکنه ومن باهمه چی ساختم الان صاحب خونه وماشینه جای خوب من ازگردن دردروبه مرگ اون براخواهرش میریزه پول نمیگه تو وای که اصلا نمیخوام چشمم بهش بیفته اصلا انقددلم شکسته ازخدا میخوام جوابشوبده

2738