2733
2739
عنوان

کرونا داره مارو از پا در میاره 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 48 پست
الان دکتر بودیم یه سرم با مسکن بهش تزریق کردن 

قرص ویتامین سی جوشان بخور ید  آویشن دم کن بخور  پونه هم عالیه  

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لباس گرم بپوشین تا عرق کنید من با این کار کرونام خوب شد 

مایعات زیاد بخورید آبمیوه طبیعی سیب و هویج و پرتقال و لیمو شیرین 

دلمنوش آویشن بابونه استوخطوس

سوپ گرم تازه .به جای آب سرد آب گرم بخورید 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
2740
یکسره پای آبمیوه گیری ام  غذام هم همش آبگوشت و سوپ مقوی هس دیگه موندم 😣😣😣

این ویروس لعنتی خیلی ضعف میاره معلوم نیست با دستگاه بدن چکار میکنه خدا کمکتون کنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
الان دکتر بودیم یه سرم با مسکن بهش تزریق کردن 

سیر خام وپیاز خام زیاد مصرف کنید.اب هویج ،اب سیب،اب پرتقال ولیمو شیرین زیاد بخورید.دمنوش اویشن پونه  با عسل زیاد بخورید.غذاهای کبابی بخورید.سوپ مرغ وسوپ کلم خوب.

ماخانوادگی کروناداشتیم  کلامایعات مصرف کن مثل دمنوش پونه واویشن  ...تخم شنلبیله باانجیرخشک .غذاهای اب پز ..ویتامین سی قرص جوشان.مدام پونه واویشن دم کن تااب بدنش کم نشه خیلی مهمه ...شیاف دیکلوفناک برای تب  دردعالیه ماکلااینارواستفاده میکردیم 

دمنوش اویشن و‌عسل  اب نمک قرقره کنید  کندر بخورید‌ سوپ گرم که هویج و سبزیجات داشته باشه ...

بخدا از این بیشتر انجام میدم ولی هر روز بدن همسرم ضعیف تر شده 😭😭😭

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

اگه به دارو امام کاظم اعتقاد داری بخور هم خودت هم کل خانواده 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2706