2733
2739
عنوان

کرونا داره مارو از پا در میاره 😭😭

524 بازدید | 48 پست

همسرم مبتلا شده حالش اصلا خوب نیست خیلی ضعف داره مدام عرق میکنه 😭

پسرمم مشکوکه 😭

منکه مردم دیگه خسته ام 😭😭😭😭

دعا کنید برامون اگه راهکاری دارین بگین 🙏🙏🙏🙏

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط تقویت کنید

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

دمنوش اویشن و‌عسل 

اب نمک قرقره کنید 

کندر بخورید‌

سوپ گرم که هویج و سبزیجات داشته باشه درست کنید 

هر روز قرص ویتامین ایی و ویتامین سی بخورید

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه  

منم پریشب گرفتم امروز حالم خوب شد🙄

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که استرس ندی بهشون ارومشون کنی 

قرصاشونو بدی مایعات زیاد بدی بهشون غذاهای مقوی 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

هر شب یک قاشق چای خوری دارو امام کاظم بخور

با بذاق دهان قورت بده نه با اب 

وگرنه تاثیر کمی داره

قرص جوشان ویتامین سی 

سوپ

و اویشندم کن بخور

به حرص ار شربتی خوردم مگیر از من که بد کردم بیابان بود و تابستان و اب سرد و استسقا.                                                                                 سرباز نبودیم کاش سربار هم نباشیم 
2706