2733
2734
عنوان

آخر این جاریمو میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 76 پست
حالا شوهرم بیاد اگر شماره اینو ذخیره داشته باشه میکشمش

برو ب مادر شوهرت بگو بگو یعنی چی مگه شوهر من ب این محرمه چ ربطی ب هم دارن عکس شوهر منو چرا استوری میکنه بگو خودش ترتیبشو میده

واسه ظهور امام زمان صلوات   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قصد بی ادبی ندارم ولی چرا همتون فک میکنید بقیه تو کف شوهرتونن؟

دقیقا ولا منم این نظرو دارم چقدر نی نی ساییتی ها فکر حاشین ارز دیروز چن تا تایپیک اینطور دیدم جاری ها تو کف شوهرشان مگه برادرنیستن دیگر همشون سرته یه کرباسن 

2728
نترس من ب شوهرم و خانوادم اعتماد داریم کسی روی شوهر کسی نظر نداره حالا شاید توی خانواده های شما نظر ...

بحث اعتماد نیست بحثه اینه آدم هر چقدر با طرفش راحته دیگه نباید حد بگذرونه که. بفهمه موقعیتیش چیه اصلا  

از سال ۹۵ تا عید ۹۹ خواننده خاموش بودم😜 فروردین ۹۹ عضو شدم تا دوهفته پیش که دیگه نتونستم وارد کاربریم بشم😏 این کاربری جدیدمه🙂🙂
2740
بابا شاید منظوری نداره و با هم راحتن نمیدونم ولی در کل خیلی حساسن رو جاری هرکاری کنه یه چیز بزرگ ازش ...

عزیزم ...شوهر من وقتی مجرد باشه ...میتونه هر جور خواست برخورد کنه با شوهرم ...ولی وقتی یارو زن داره ...باااااید ب زن طرف احترام گذاشت....مثلا فکر کن شوهر خواهر من برداره عکس منو بزاره استوریش...خودم اوکیم مشکلی ندارم ...شوهرم که بدش بیاد دامادمون باید رعایت کنه ....یعنی چی که نظر نداره ...نظر داره یا نداره ....حداقل ب زن طرف احترام بزاره...یعنی چی این توجیه ها ...زندگی ب کام زن یارو تلخ میشه بخاطر اینکه جاریه دوست داره راحت باشه با برادر شوهرش ....غلط میکنه جاریه

لایک نکنید ...ریپلای کنید ...لذتی که در ریپلای هست در لایک نیست

چقدررر حال بهم زن. حس تنفر بهم دست داد حتی ندیدمش. اینا شوهر ندارن جمعشون کنن مگه اه

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
دقیقا ولا منم این نظرو دارم چقدر نی نی ساییتی ها فکر حاشین ارز دیروز چن تا تایپیک اینطور دیدم جاری ه ...

بعضی ها نه ک خودشون بی غیرتن ...و مشکل دارن ...فکرشونم خرابه ...شما ب خودت نگیری ب در گفتم دیوار بشنوه😁

اسی استوری که میزاره چی زیرش مینویسه به چه مناسبت میزاره

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
وااا چ حساس خدایااا دارن ب کجا میرن این زنیای نی نی سایت بخدا خیلی عجیبین بیچاره اطرافیانتون 

عکس دسته جمعی عیب نداره. عکس مناسبت دار عیب نداره. ولی اینکه جاریت بدونه قهری عکس شوهرتو بزاره چه مفهومی داره؟ واجبه مثلا؟؟ چرا همش میخواین عادی جلوه بدین همه چیو اخه! خب حق داره دیگه تا همین الانم خانومی کرده خونی مالی نکرده جاریشو

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

انقد سخت نگیرید بابا.جاری منم برای تولد شوهرم عکسشو استوری کرد چه اشکال داره منم اصلا ناراحت نشدم چون اون 12 ساله عروس این خانواده س و با شوهرم مثل خاهر برادرن  

چطوری بعضیاتون چند ماهه عضو شدین ولی ده هزار تا پست گذاشتین😨من چهار ساله عضوم هنوز هزارتا نشده.    💍R❤A💍
2706