2737
2734

من خودم خیلی تنبلم شب دیر میخوابم صبح ساعت یازده دوازده بیدار میشم ‌.مثلا میخوام جاهامون رو جمع کنم یه پتو رو جمع میکنم دوباره میام میشینم .یا جارو برقی رو یه فرش رو میکشم دوباره تنبلیم میشه میرم دراز میکشم چرا اخه من انقد تنبلم از خودم متنفررررم به هیچ دردی نمیخورم اشپزی رو نگم که انگار میخوام جون بککنم .حتی حموم هم دوست ندارم برم تنبلیم میشه .بگو بخندم خوبه گردش اینا رو دوست دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز ساعت ۱۸:۵دقیقه شروع. کردم خونه رو تمیز. کنم ساعت۱۸:۲۰تموم کردم

مامانم میگه اشغالارو. زیر پتو قایم. کردی زود تموم شد😂😂

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2728

ببین اسی جون منم تنبل شدم توی دوران کرونا مثلا الان دو هفتس میخوام درس بخونم نمیشه اما مثلا زرنگ توی زمینه ی بشور بپز و این ها هستم 

خدایا به همه ارامش و سلامتی بده .عاشق گل و گیاهم .بیاین سعی کنیم کتاب بخونیم . دوست دار پیشی. شمع ها به من حس خوبی میدن .  

وقتی خانه داریم زورت میاد انجام بدی چرا ازدواج کردی😐دوروبریام هم شاغلن هم خونه دار جفتشو باهم انجام میدن

چون برنامه نداری اینطوره برنامه ریزی کن وگرنه سر هرکاری استراحت کنی خسته کننده تره و بیشتر طول میکشه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2738

عجب زنی 😄

شوهرت بهت چیزی نمیگه؟؟

من چاییو با قوری یک رنگ میکنم میارم میزارم جلو شوهرم اولیو خورد دومیو خودش نمیریزه میگه تو بریز در این حد😄😄

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

شما انگیزه نداره، من از شبکاری میومدم. یه دوش میگرفتم یه کم استراحت میکردم. دو مدل غذا برا دو وعده میپختم، خونه رو تمیز میکردم، همه چی مرتب بود تا وقتی همسرم بیاد

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
2706