2733
2734
من از اول  ۹۷اینجام همیشه اینجوری بوده

نه انقدر نمیپریدن به هم یا همدردی میکردن با طرف راهکار میدادن

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
من از اول  ۹۷اینجام همیشه اینجوری بوده

من چندین سال خواننده خاموش بودم چیزی که الان شاهدم حضور روز افزون قشر نوجوان ومجرد ومذکره نمیدونم قدیمیا کجا رفتن که از تجارب قشنگشون محروم شدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان راهکارا مقابله به مثل در بدی کردن وطلاقه یکی بگه توکه انقد شاکی هستی دیگه نیا😂

اره والا😂اعصاب ندارن

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728
کنجکاوی ادم تحریک می‌کنن من اولا عکس ها نمیدیدم بعد کامنت ها میخوندم همه نوشته بودن وای چقدر خوشگلی ...

الکی میگن‌ اصلا طرف خوشگل نیس میگن

یا عکس با ارایشش رو طرف مبفرسته

میگه اصلا ارایش نکردم‌انگار ما خنگیم😐

اصلا از تاپیک‌عکس خوشم نمیاد

2738