2737
2739
عنوان

مامانا تروخدا یه لحظه بیاین

67 بازدید | 11 پست

دخترم ۲ونیم سالشه.خیلی خوب حرف میزنه.دایره لغاتشم خیلی خوبه.فقط یه مشکلی هست که بین کلمات فاصله میذاره.

مثلا میگه   بریم،دوچرخه،سواری،کنیم

بنظرتون مشکلیه؟بچه های شما چطور حرف میزدن؟

جمله میگه،سوالم میپرسه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکرنکنم.فقط حس میکنم خودش فکرمیکنه بایداینجوری حرف بزنه.آخر جملاتشم کش میده.

خوب پس درست میشه با همسالاش بزار بیشتر در ارتباط باشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

منم فکرمیکنم بهمین خاطره.اصلا بچه کوچیک تو فامیل نداریم‌.همسایه ها هم همه بچه هاشون ۱۰ به بالا اند.هیچ همبازی نداره.پارک میبرم انگار غریبی میکنه،ادای بچه های دیگه رو درمیاره.شرایط بچه دوم رو داریم که روحیه ش عوض بشه،ولی بنظرت درسته فقط بخاطر این دخترم یه نینی دیگه بیارم؟

2738

کرونا هم مضاعف شده،باید ازبقیه دورش نگه داریم☹خداکنه کروناتموم شه ببرمش مهد یه کم شبیه بچه های دیگه بشه😬

نگران نباش عزيزم همينكه حرف ميزنه عاليه،خدا حفظ كنه برات مامانا بايد واسه هر روزشون يه درگيري ذهني و ...

بخدا☹اگه نمیگی دیوونم تازگی صدای قلبشم گوش کردم حس میکنم نامنظم میزنه.اونو کجای دلم بذارم؟😭دیشب به شوهرم گفتم اینجوری شد🙄

بخدا☹اگه نمیگی دیوونم تازگی صدای قلبشم گوش کردم حس میکنم نامنظم میزنه.اونو کجای دلم بذارم؟😭دیشب به ...

به خدا دركت ميكنم منم هر روز يه دستك دنبك درست ميكنم واسه درگيري ذهني فعلا گيرم اينه كه يه پاي دخترم كوتاهتره دو بارم دكتر بردم ميگه طبيعيه ولي من نگرانم

نگران قلب نباش دكترا خيلي قلب ني نيا رو چك ميكنن هر آريتمي داشته باشه ارجاع ميدن فوق تخصص مطمئن باش سالمه جيگر خانم