2737
2734

دوستان چند ماه دیگه قراره عقد کنیم ، ما رسم داریم شام عقد و بیشتر هزینه های عقد رو خانواده ی عروس انجام میدن اما خانواده داماد تمام هزینه های عروسی و بر عهده دارن. به نظرتون نامزدم ۷۰ میلیون کنار گذاشته واسه عقد کافیه با این شرایطی که گفتم و شام عقد بر عهده ی خانواده ی ماست یا کمه با این وضع اقتصادی برای یه مراسم خوب ؟

ما کل هزینه عقدمون شد 5 میلیون😑

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

چند ماه دیگه عزیزم؟

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماام با ۷۰ عروسی میگیریم😂

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2731

۷۰ملیون برای چی پول سرویسو حلقه ،؟؟؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ما فامیلا دخالت میکنن بخدا من خودم راضیم بعضی ها میگن این اصلا کمه فقط اینقدر باید واست طلا بخرن من نخوام فشار به نامزدم بیارم باید چیکار کنم؟ سنش کمه دوست ندارم اذیت بشه 

دقیقا😂😂

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2738
۷۰ملیون برای چی پول سرویسو حلقه ،؟؟؟

برای مراسم کلا حلقه و کت شلوار داماد که بر عهده ی ماست . اونا هم باید هزینه های عروس و پرداخت کنن شام عقد هم با ماست . اون پولی که گفتم میشه واسه هزینه های عروس و آتلیه

ما فامیلا دخالت میکنن بخدا من خودم راضیم بعضی ها میگن این اصلا کمه فقط اینقدر باید واست طلا بخرن من ...

از الان نزار فامیل و حتی خواهر برادرت تاثیری توی فکرت بزارن

به من همه گفتن عروسی بگیر حتی خواهرام همه گفتن سرکوفت زدن‌ولی‌‌ اهمیت ندادم 

برای من اولویت همسرم بود که اذیت نشه اول زندگی ☺️

جدی؟ بخدا من بقیه فشار میارن وگرن دوست ندارم اذیت بشه حساب کردیم همه چیو تو بالاترین حد گذاشتیم من گفتم هزینه آتلیه شاید ۲۰ تومن بشینه بیچاره اونم هرچی حساب کرد فکر میکرد پولش کم میاد 

برای مراسم کلا حلقه و کت شلوار داماد که بر عهده ی ماست . اونا هم باید هزینه های عروس و پرداخت کنن شا ...

خب یه حلقه میمونه یه اتلیه یه ارایشگاه نهایت لباس عقد شما بسه دیگه مگه چقد هزینه ها بالاس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
از الان نزار فامیل و حتی خواهر برادرت تاثیری توی فکرت بزارن به من همه گفتن عروسی بگیر حتی خواهرام ه ...

بخدا دوسال و نیمه اسمش رومه اصلا آزمایش خون هم نذاشتن بدیم الان نامزدم پول جمع کرده میگه عقد کنیم همه میگن ن فعلا زوده این پول کمه . آدم نمیدونه با چه سازیشون برقصه 🤦🏻‍♀️

جدی؟ بخدا من بقیه فشار میارن وگرن دوست ندارم اذیت بشه حساب کردیم همه چیو تو بالاترین حد گذاشتیم من گ ...

گناه داره شرایط اقتصادی میبینه که چه بده

فشار بهش نیار

ساده بگیر

نظر هیچ کس و هیچ کسم مهم نباشه

مردم جماعت همیشه یه حرفی برای‌گفتن دارن مطعمن باش

2706