2737
2734
عنوان

خانوما ی پسر دار لطفا بیایید ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 39 پست
منم پسر بزرگم ختنه کردم کوچکه سه سالشه برادر شوهرم و شوهرم میگن بذار بزرگ شد خودش تصمیم بگیره حق انت ...

مگه لباسه یا رنگ اتاقشه خودش تصمیم بگیره؟

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
اسی من بچه اولمه هنوز به دنیا نیومده پسر هست بهترین زمان واس ختنه کی هست به من میگن بعد 40 روز شدنش ...

بببین من از دکتر اورولوژ پرسیدم گفت اگه بچه موزاد زیر چهل روز هست ختنه با رینگ خوبه

جواب ابلهان خاموشی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من راجع به سوراخ كردن گوش دخترم اينو ميگم يعني گوششو سوراخ نميكنم ولي ختنه در بزرگسالي خيليييييي خ ...

ااتفاقا من پسرمو ختنه کردم یک ماهشه پشیمون شدم بچه خیلی زجر کشید گفتم کاش بزرگ بود ختنه میکردم 

جواب ابلهان خاموشی است
ما که نمیخوایم پسرمون رو ختنه کنیم هروقت بزرگ شد اگر خودش خواست بره ختنه کنه

ببهترین کار و میکنی من ختنه کردم پسرمو با هر گریه اش خودمم گریه کردم بچه عذاب کشید یعنی گفتم غلط کردم کاش خنته نمیکردم 

جواب ابلهان خاموشی است
2731
ببخشید چه جوری باید مراقبت کرد؟؟؟ شست و شو و پماد و...

پسرمو ک ختنه کرد ی باند ب سر التش بست گفت روز اول نشورش تز روز دوم بشورش،،ولی من کلا نشستمش بعد گفت تا ۴ روز اگه کنده شد ک‌هیچ،کنده نشد بیار بکنم ولی من شل ک شد خودم بردمش پیشش براش کند و پماد زد،ی پمادم‌نوشت ک روزی س بار بزنم ،بعدم‌گفت ببرش حموم قشنگ بشورش،،هکین فقط جیش اولش گریه کرد دیگه هیچی

اسی من بچه اولمه هنوز به دنیا نیومده پسر هست بهترین زمان واس ختنه کی هست به من میگن بعد 40 روز شدنش ...

من ۱۶ روزش بود،،،اصلا نفهمید حین بخیه اصلااا گریه نکرد،فقط اولین جیشش یکم گریه کردو تموووم

ااتفاقا من پسرمو ختنه کردم یک ماهشه پشیمون شدم بچه خیلی زجر کشید گفتم کاش بزرگ بود ختنه میکردم 

شايد باورت نشه ولي وقتي باردار شدم به خاطر ختنه آرزو ميكردم بچم دختر شه😣اخه اگه اون پوست اضافه ست پس چرا هست اصلا كه بچه زجر بكشه

مليكا هستم🥰
شايد باورت نشه ولي وقتي باردار شدم به خاطر ختنه آرزو ميكردم بچم دختر شه😣اخه اگه اون پوست اضافه ست پ ...

ممن همین و گفتم پریروز که بچه رو ختنه کردیم الهی بمیرم که بچم انقد عذاب کشید اگه دست من بود هرگز نمیبردمش دکتر کودکان گفت زودتر ببرید😑

جواب ابلهان خاموشی است
2738