2733
2739
عنوان

چطوری شوهرم و وابسته

223 بازدید | 31 پست

خودم کنم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودش باید وابسته بشه اونم با محبت🤷‍♂️🌺🌺

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              
2738

باید بهش احترام بزنی..تو خونه آرامش داشته باشه..غر نزنی خیلی مهمه بعضی ها تا میان خونه زنشو هی میگه خستمه بچه ها اذیت کردن فلان بسان...باید بهش تو طول روز پی ام بدی در حد دوست دارم..باید تو خونه که هست براش عشوه و ناز بیای..

دخترم زندگیمه❤️
عافرین والا باید باش انقدر خوب بود ک هیچ کس تو زندگیش مث اون نباشه واسش

خودشم باید خوب باشه وگرنه بعضا هرچی محبت بیشتر میکنی بهشون وحشی تر میشن فک میکنن شاه هستن🤷‍♂️🌺🌺

کاربر آقام🤷‍♂️    درخواست دوستی ممنوع                                تلاش کن تا رنگین کمانی در آسمان ابری دیگران باشی 🤷‍♂️                              
خودشم باید خوب باشه وگرنه بعضا هرچی محبت بیشتر میکنی بهشون وحشی تر میشن فک میکنن شاه هستن🤷‍♂️🌺🌺

درسته واقعا بیعضیا به محبت الرژی دارن فورااا واکنش بد نشون میدن🙁🙁

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....
آره آرامش مرد تو خونه خیلی مهمه آفرین دخترم    

اره خیلی مهمه..باید شب ها یکم در مورد زندگی و رابط خودتون حرف بزنید نه همش درباره مشغله و بچه کلا باید بهش توجه کنی نه در حد زیاده روی نه...براش یه وقت اختصاص بدی

دخترم زندگیمه❤️
2706