2733
2734

زندگیتو نده دست ی کس دیگه ب اجبار ازدواج نکن مگه کلت رو سرت گذاشتن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین که اینجا نظر میخوای همین که نمیتونی تو روی خانواده ات بایستی یعنی وقت ازدواجت نیست . به خودت رحم کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
چکار کنم؟ یه بار جلوشون ایستادم هنوز جای کمربند هایی که خوردم رو بدنمه

با یکی از بزرگترای فامیل صحبت کن عمویی دایی پدربزرگی کسی

ک راضیشون کنه بیخیال شن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
همین که اینجا نظر میخوای همین که نمیتونی تو روی خانواده ات بایستی یعنی وقت ازدواجت نیست . به خودت رح ...

اتفاقا بعد از کتک خوردن تصمیمم عوض شد و می خوام با یکی از همون دو تا ازدواج کنم فقط نمی دونم با اونی که تعصب بی جا داره یا اونی که خوش خنده هست؟

2740
نمیدونم چون میخوان یه نون خور کمتر تو خونه باشع

خب چن سالته شرایط خاستگارت چیه؟ اگ انقد تو اون خونه اذیت میشی ازدواج با کسی ک ادم خوبی باسه و بتونه خوشبختت کنه باز بهتره

[QUOTE=186567513]خب چن سالته شرایط خاستگارت چیه؟ اگ انقد تو اون خونه اذیت میشی ازدواج با کسی ک ادم خوبی باسه و بتونه ...[/QUOT

پایه نهم

یکی خوش اخلاقه مهربون چشم مشکی.  متوسط 

اون یکی تعصب بی جا داره چشم آبی. پولدار

[QUOTE=186567513]خب چن سالته شرایط خاستگارت چیه؟ اگ انقد تو اون خونه اذیت میشی ازدواج با کسی ک ادم خ ...

هنو خیلی کوچیکی برا ازدواج بیخیال شو شرایط خاستگار منظور ب چشم مشکی و ابی نیس گلم ینی شرایط خانوادگی مالی فرهنگی و کلی خصوصیت اخلاقی مث خسیس بودن یا نبودن مسئولیت پذیری صداقت اهل خونه زندگی رفیق باز هس یا ن اوقات فراعتش چجوری میگذره و خیلی چیزای دیه ن ب مرور باید فهمید هول هولی ازدواج کردن اونم تو این سن ینی از چاله خودتو توی چاه انداختن