2737
2734
عنوان

خانمایی که هفته دوازدهم بهتون قطعی جنسیت رو گفتن بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 105 پست
پسر.  سر بچه اولم درست گفت . بچه دومم هم گفت پسر. حالا خفته بعد میرم سونو آنومالی. ولی مطمینم ...

عزیزم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب من گفت پسر وهمون شد 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

ان تی بهتر که جنسیت نپرسید چون مشخص نیست آنومالی درسته. 

من هفته سیزده رفتم خودش گفت پسر درستم بود من نپرسیدم 

سر دخترمم حتی تو هجده هم گفت احتمالا دختر برنمی‌گشت اینور😅

یا تاپیک نزن یا پاسخگو باش به سوالات 
من خواهرشوهرم 8و9 سال پیش سر پسرش ی مرکز سونو خیلی پیشرفته با دستگاهای خارجی رفته بود توی 2ماه نیم ب ...

پسرا رو درست میگن 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
ان تی بهتر که جنسیت نپرسید چون مشخص نیست آنومالی درسته.  من هفته سیزده رفتم خودش گفت پسر درستم ...

من خودم نمیخوام بپرسم‌ و با دوستم میخوام برم میگم به اون بگه

به من۱۳ هفته گفتن پسر الانم که نزدیک۲۵ هستم بازم پسر ولی چون بیضه هاشو ندید تو شک افتادم

پسرا رو اکثرا درست میگن نگران نباش 

2706