2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید دارم دغ میکنم.... 😭

411 بازدید | 36 پست

سلام خانوما، خودم کرونا دارم یه هفته پیش زعفرون دم کردم خوردم به پسرمم دادم از اون روز تاحالا فقط اسهال میکنه دیگه پاهاشم سوخته شدید، فک کنین با این حالم روزی 20بارم میرم پسرمو میشورم دیگه خسته شدم... راهکاری برای اسهال پسربچه دوساله دارین؟ موز و کته هم میدم بهش اما فرقی نمیکنه... 😢

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗

زعفرون دادی ب بچه؟چرا خب

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

دکتر باید ببرین

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیدی لاکت ...چلو ماست چکیده رو‌چلو هم زیره بزن 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2728
زعفرون دادی ب بچه؟چرا خب

آره گفتم ینی کرونا نگیره خدایی نکرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗

برید دکتر،قرنطینه هم بشید تا همسرت و بقیه خانوادت خدانکرده نگیره 

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
کیدی لاکت ...چلو ماست چکیده رو‌چلو هم زیره بزن 

کیدی لاکت داروعه؟ از داروخونه بخریم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چند سالشه بچت فکر نکنم ربطی به زعفرون داشته باشه ببرش دکتر

دوسالشه چرا هرروز تو غذاهامون زعفرون ریختم فک کنم خیلی گرمیه براهمون اسهال آورده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم این روشیه که یه متخصص اطفال بهم گفت و هر بارم من ازش جواب گرفتم 

ماست پروبیوتیک را با خاکشیر مخلوط میکنم و میدم، خود دانی

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
برید دکتر،قرنطینه هم بشید تا همسرت و بقیه خانوادت خدانکرده نگیره 

اول همسرم گرفته بود، آخه با وجود بچه میشه قرنطینه بشم؟ گریه میکنه خب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره گفتم ینی کرونا نگیره خدایی نکرده

مگه زعفرون درمان کروناس؟😐

ی دنیا دنبال واکسن و داروشن هنپز قطعی چیزی پیدا نکردن بعد شما ب بآه زعفرون دادی ک کرونا نگیره؟ متاسفم

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2706