2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسییی نفسم شوهرمو عسلیه پدرشوه م سبزه بابا بزرگ هامونم دوتاشون ابیه

وای نگو من عاشق چشم رنگیم خیلی دوس دارم الان دخترم چشاش طوسیه 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 

خدا حفظشون کنه چه خوشکلن و تو دل برو🤩🤩😍😍

روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱
2728
من آخه تو شهر غریبم هیچکسیم ندارم خیلی میترسم تنهایی  هزینه هاشونم هست  بعد اینکه من کلا ...

هزینش که اره منم تنهام از خانوادم تنهایی بزرگشون میکنم شوهرمم سرکار نباشه کمک میکنه البته بچه دومه تجربه دارم 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 
2740
هزینش که اره منم تنهام از خانوادم تنهایی بزرگشون میکنم شوهرمم سرکار نباشه کمک میکنه البته بچه دومه ت ...

ایشالله ک خدا رزق روزیتونو زیاد کنه ک با خیال راحت بزرگشون کنی 

خداحفظشون کنه

دعاکن منم مامان بشم😍

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
مرسی عشقولی😃❤

فداتت❤

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
2706