2733
2739

دکتر فتوحی 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجای تهران ؟

پیروزیه فک‌کنم 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728
2738

دکتر شهریار شکیبا بیمارستان لاله و آزادی هستن

تشخیصشون عالی هست و اگه برای زایمان میخواید که من خودم تجربه سزارین داشتم فوق العاده بود

اصلا پولکی‌نیست مثلا همون ماه اول ازمایشات چند هفته بعد رو تو دفترچم مینوشت،نمیگفت برو فلان روز بیا آزمایشت بنویسم.میگفت اینارو فلان روز انجام بده جوابشو گرفتی بیار

و خیلی راحت میگرفت همه چیزو....خیلی هم دقیق‌و دلسوز بود.

بیمارستان لاله سنیدم دکتراشون واقعا خوبن 

من خیلی راضی بودم و بی دغدغه سزارین انتخابی داشتم

خود بیمارستان هم عالی بود

من سال ۹۶ زایمان کردم اون موقع برای سزارین خیلی سخت میگرفتن نمیدونم الانم اینطوریه یا نه

و اگه دوباره باردار شم قطعا انتخابم ایشونه دوباره

نه سر درد نه کمر درد هیچیییی

روز دوم تمام خونمو طی کشیدم خودم

مامانم میگفت همه دخترا میگن ما زایمان کنیم یکم ناز کنیم استراحت کنیم تو چرا اینجوری ای😂