2737
2739
عنوان

عذر میخام ولی چتونه(با بعضیا عستم)

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 68 پست
دوستان تریف بردن و گفتن تطابق با احادیث داشته خواب مرده هاشون هم تطابق داشت

دوستان تشریف بردن اون دنیا و الان اومدن دارن تعریف میکنن ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین  هر کی خواست خودش مطالعه میکنه اگرم نه زوری که نمیشه گوش مردمو بگیریم دنبال خودمون بکشیم ...

اینجا کسی زور نکرده! هرکس مایله تاپیکو میخونه هرکس هم که نه، رد میشه از جلوش

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2728
بله مرگ موقت

من واقعا حوصله بحث با آدنی که سعی میکنه از نادونی بقیه سواستفاده بکنه ندارم . ولی واقعا بهدحق و به جا تاپیکت رو منفجر کردن ، تا شما باشی دیگه دروغ پخش نکنی . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
من واقعا حوصله بحث با آدنی که سعی میکنه از نادونی بقیه سواستفاده بکنه ندارم . ولی واقعا بهدحق و به ج ...

من از نادونی بقیه سو استفاده کردم؟=)))))

مرگ موقت نشنیدین؟کسی که تجربه مرگ داره و عزراییل رو دیده و برگشته 

اتفاقا تاپیک من پر از کسانی بودن که این چیزهای مشترک رو تایید میکردن و خودشونو شک داشتن ولی من چون همه کامنتهارو خونده بودم مشترک بود همه چیز

به شما تاپیک بانوی احساس را پیشنهاد میدم مطالعه کنید دوست عزیزhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هست-تو-خواب-صادقانه-با-امواتش-رابطه-داشته-باشه-و-از-برزخ-و-شب-اول?page=1

من از نادونی بقیه سو استفاده کردم؟=))))) مرگ موقت نشنیدین؟کسی که تجربه مرگ داره و عزراییل رو دیده و ...

من احتیاجی ندارم پرت و پلاهای یه عده متوهم رو مطالعه کنم . این حرفا خیلی وقته معلوم شده حقیقت نداره شما هم اگر تونستی چیزی رو ثابت کنی برو توی سایت جیمز رندی به سوالاش جواب بده یک میلیون دلار جایزه بگیر . ولی مردمو گول نزن تا تاپیکت نترکه خودت هم به دروغ شهره نشی . 

من احتیاجی ندارم پرت و پلاهای یه عده متوهم رو مطالعه کنم . این حرفا خیلی وقته معلوم شده حقیقت نداره ...

امیدوارم خودتون اون اتفاقات شیرین راتجربه کنید که بفهمید حقیقت داره یانه!چی بهتر از تجربه کردن چیزی که شک هست دربودنش

2738
امیدوارم خودتون اون اتفاقات شیرین راتجربه کنید که بفهمید حقیقت داره یانه!چی بهتر از تجربه کردن چیزی ...

واقعا بهره ای از شعور نبردین . 

عزیزترینات تجربه میکنن انشالله 

ریپ نکن که گزارش میزنم برات