2733
2739
عنوان

خیانت

176 بازدید | 16 پست

دوستان  یه راهنمایی میخاستم خالم داره به همسرش خیانت میکنه خیانت  چتی با یه پسر  

من بطور اتفاقی مچشو گرفتم بعد دیگه قسم خورد پسره رو ول کنه  من بطور مخفیانه به اکانت اینستاگرامش نشست کردم بعد یه ماه دیدم باز باهاش چت کرده  بعد اونم باز قسم خورد ول کنه ولی بعد دوماه باز متوجه شدم تو واتساپ ارتباط دارن فقط ارنباط اینترنتی .بنظرتون چیکار کنم به مامان بزرگم بگم اخه اگه همسرشش بفهمه یا حانواده ش طلاق میدن زندگی اون یکی خاله هام و مامانم بهم میریزه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اخه  زندگی مامانمم نابود میشه  بابا بفهمه وای ویلاس اوم یکی شوهر خالخ هامم دیگه به ی ...

هر کی سرش به کار خودش باشه و نه تو زندگی بقیه ، نگران نباش اتفاقی نمیفته ، بعدشم بازم میگم اصلا شما بگو کل فامیل بهم بریزه ، به شما که خواهر زاده طرفی، هیچ ارتباطی نداره و تا الانشم زیاده روی کردی خداییش

تو چقد فضولي  اه اه اه

عزیزم فضول نیستم ولی دلمم نمیخاد زندگی مامانم و خاله هام بهم بریره بیچاره مامان بزرگم با یتیمی بررگشون کرده خاله  هام یکی از یکی پاک تره حیف زحمت های مامان بررگمه

میدونستی میتونه بره پلیس فتا و از تو بخاطر ورود به اینستاش شکایت کنه؟

میدونستی اگه لو بدی و بدبختش کنی اون عصبانی میشه و بابت همین موضوع ورود به اکانتش و به واسطه اون،هتک حرمت تو خانوادت ازت شکایت میکنه و شما به تحمل ۶ ماه حبس محکوم میشی؟حتی میتونه بگه شما ورود کردی‌و این چتارو شما با اون پسر انجام دادی.

پس بشین سرجات

هر کی سرش به کار خودش باشه و نه تو زندگی بقیه ، نگران نباش اتفاقی نمیفته ، بعدشم بازم میگم اصلا شما ...

اخه عزیرم  بابا بزرگم فوت شده وقتی مامانمم اینا کوچیک بودن برادرم ندارن الان خالم اینجور کنه  اون یکی  شوهر خاله هامم  میرن به بهونه زن صیغه میکنن حیف زندگیشون میگن چون بابا و پدر بالا سرشون نبود اینجوری شدن اخر

اخه عزیرم  بابا بزرگم فوت شده وقتی مامانمم اینا کوچیک بودن برادرم ندارن الان خالم اینجور ...

چی بگم شاید حق با شماست ، بالاخره شرایط با شرایط فرق میکنه 

بهش ناشناس پیام بده بگو از آشناهای پسره ای و تموم نکنه ابروشو پیش همه میبری ، ببین اصلا کجای قضیه وایساده خاله ت

میدونستی میتونه بره پلیس فتا و از تو بخاطر ورود به اینستاش شکایت کنه؟ میدونستی اگه لو بدی و بد ...

من با خالم خیلی صمیمم خودشم  بخاطره بچه هاش رحم میاد چقدر گریه کردم بخدا شهر ما کوچیکه یعنی کسی بفهمه دیگه  نمیتووونیم سر بلند کنیم . از وقتی فهمیدم از اعصاب پاهام گرفته  مث مامانم دوستش دارم نگران زندگیشم

چی بگم شاید حق با شماست ، بالاخره شرایط با شرایط فرق میکنه  بهش ناشناس پیام بده بگو از آشناهای ...

بخدا بت یه اکانت ناشناس هر چی از دهنم دراومد گفتم بهش .پسره آشناس .فردا میرم بس میشینم مسجد  فقط دعا میکنم  ماشین بزنه تو کف اسفالت له بشه کارش همینه له قسمت خواهر برادری به زنهای متاهل نزدیک میشه

2706