2733
2739
عنوان

نوک سینه هام خیلی درد میکنه بنظرتون باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 56 پست
خوشبحالت من نهم بودم تو اگر ۲۸ روزه باشی که الان روزهای اخر انتظارته

میخوام ۴ ام بی بی بزنم

برای منم یه صلوات بفرستید لطفا و دعا کنین تا بتونم دوباره مادر بشم...  خدایا بهت ایمان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم بارداری و مامان شدنت رو تبریک میگم 😍🌈 

منم مثل تو ده ماه اقدامم 

تو ترشح هم داشتی؟کم یا زیاذ؟

مهم نیست از کی حرف میشنوی_بی اهمیت به همه شک داشته باش😉✌️🤍  (زندگی پره از انتخاب و من محکم بودنو انتخاب کردم)   من کتاب زیاد میخونم،فیلم زیاد میبینم،سفر زیاد میرم ولی هنوز معتقدم که بهترین کتاب،قشنگ ترین فیلم ،جذاب ترین سفر                              همه و همه تویع نگاهِ مادرمه(:                          این جمله خیلی تکراریه ولی ارزش هزار بار خودنو داره : گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست؟
2738
من که نبودم و پری شدم 

عزیزم ناراحت نباش ایشالا ماه دیگه نی نی دار میشی به دختر خوشگلت فک کن تو یبار مامان شدی پس مطمئن باش بار دیگه ام میشه اصلا فکرتو درگیر نکن 🌹

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍
مرسی عزیزم من نه ترشح ندارم 

منم علائمم مثل توئه 

توروخدا برام دعا کن

مهم نیست از کی حرف میشنوی_بی اهمیت به همه شک داشته باش😉✌️🤍  (زندگی پره از انتخاب و من محکم بودنو انتخاب کردم)   من کتاب زیاد میخونم،فیلم زیاد میبینم،سفر زیاد میرم ولی هنوز معتقدم که بهترین کتاب،قشنگ ترین فیلم ،جذاب ترین سفر                              همه و همه تویع نگاهِ مادرمه(:                          این جمله خیلی تکراریه ولی ارزش هزار بار خودنو داره : گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست؟
عزیزم ناراحت نباش ایشالا ماه دیگه نی نی دار میشی به دختر خوشگلت فک کن تو یبار مامان شدی پس مطمئن باش ...

فدات ممنون. انشالله شنا حتما حتما باردار باشی . من سه تا کیست دارم قربونت برم دیروز انقدر گریه کردمممممم. دعام کن

برای منم یه صلوات بفرستید لطفا و دعا کنین تا بتونم دوباره مادر بشم...  خدایا بهت ایمان دارم