2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی تا دختراش زر نزنن کاری بهم نداره زر بزنن هم من زبون درازم احترامم حالیم نیست خودم لالشون میکنم 😉😉

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2731

مادر شوهر من یه خانوم متین و آروم و .... کلا سرش تو لاک خودشه.تو این دوازده سالی که عروسشم حتی یه بار هم دخالتی تو زندگیم نکرده یا با حرفش نیشم نزده .کلا زن خوب و مهربونیه ولی یه کم ازش دلخوری دارم چون با اینکه من نسبت به جاریم باهاش بیشتر جورم بیشتر کمک حالشم بیشتر دست و دلبازترم ولی نمیدونم چرا اونو بیشتر تحویل میگیره. موندم والا😐

2740
عالیه ‌. دوستش دارم . بسیار خوش قلب و مهربون . خدا حفظش کنه

چه خوبه که حس نفرت ندارین

بنده کاربر مرد هستم...خواهرم درخواست نده...اگرم درخواست دادی پیام نده...نمیخام باهیچ نامحرمی ارتباط خصوصی داشته باشم...امان از گناه...امان از روسیاهی...امان از روزی که نزدپروردگارحاضربشیم واز سنگینی گناه ومعصیت خجالت زده باشیم!
فقط سپردمش به خدا💔

منم سپردم به خدا

از آدمی که در ظاهر و باطن بدجنسه نباید ترسید چون همه از ذاتش خبر دارن. اما از آدمای دورو که ظاهرشونو بلدن حفظ کنن و هرغلطی میکنن اما مقصر دیده نمیشن و فقط عمدا بقیه رو خراب میکنن باید ترسید که متاسفانه واسه من از نوع دوروئه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

خیلی خوبن اما بین شوهرم و برادر بزرگشون فرق میزارن و یکبار بهم گفت کر و لال ناراحت شدم خیلی چون کم حرفم اما چیز دیگه نگفته تا حالا واینکه با جاریم مقایسه میکنن جاریم فامیلشونه اما من غریبه ام 

2706