2737
2734
عنوان

بیاین چالش عکس دستامون😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3843 بازدید | 230 پست
حوصله ات سر نمیره همو رو انداختی من النگو زیاد بندازم دلم زه جور میشه انگاری قلبم میگیره

والا میترسم بزارم خونه همسایمون خونشو دزد زد ۱۰ تا سکشو برده بود از اونروز میترسم همشو این ندید پدیدا میندازم😁

خدایا به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم امضات اروم تو گوشت بگو نه اروم تو دلت بگو طفلی چجوری تو گوشِ خودش حرف بزنه😂😂

دمِت گرم❤

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2728
اره خب طلا هم ی جور پس اندازه میشه الان  ولی من به شخصه ترجیح میدم همرو دستم نکنم 😊

اخه میزارم خونه ریسکش زیاده ادم دلش هزار جا میره تا بفروشم بدم ب یه چیزی 

خدایا به امید تو
2740
عزیزمممم😍😍😍😍😍

💚💙💜🧡

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ای خدا کی ناخنای منم اینهمه شه ینی میبینم اون روزو

منم بچه بودم یکسره میحویدمش ولی یکم گذاشتمش بلند شد خیلی خوشم اومد دیگه نکردم

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
ریز دارم ۴ تا‌ دست راستمه.دوتاش مال مجردیمه .تصمیم داشتم بفروشم نمیدونم بدم ب چی.ارومیه 

با النگوهات ی ماشین خوب میشه خرید 😃

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
خب ماهم النگو داریم میخواین بزاریم؟؟

من گفتم بذار؟ ب اون خانومه گفتم زیاد انداختی دستت اذیت نمیشی

دیشب با خدا دعوایم شد ... باهم قهر کردیم فکر کردم دیگر مرا دوست ندارد رفتم گوشه ای نشستم چند قطره اشک ریختم وخوابم برد صبح که بیدار شدم مادرم گفت . نمیدانی از دیشب تا صبح چه بارانی می امد...
2706