2733
2739
عنوان

دوسش دارم ولی ازش خسته شدم

1071 بازدید | 38 پست

نه بخاطر اینکه اون کاری کرده بخاطر اینه که من از لحاظ روحی، انرژی تو رابطه بودنو ندارم

روزای عادی اوکیه ولی وقتی بحثمون میشه من خیلی خسته تر از اونی هستم که بخوام صبوری کنم

بهم فشار میاره

به قول دکتر هلاکویی من انگشتم شکسته حالا اون اگه دستمو میگیره بهش فشار میاد دردم میاد، مشکله اون نیس

اره مشکله منه

نمیدونم چیکار کنم نیاز دارم یه مدت تنها باشم

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یک مقدار استراحت بدین رابطه تونو. اگر شوهرت هست همکلام زیاد نشین . اگه دوست پسرته پیام و قرار کمتر ب ...

اره خودمم حس میکنم به این استراحت نیاز دارم

باهاشم درمیون گذاشتم اما قبول نکرد

2738
مشکلتون چیه چجوری اینجوری شدی؟

راستش من تو زندگی شخصیم از قبل یه مشکلاتی دارم 

امشب که باهم بحثمون شد فهمیدم اونقد خستم ک واقعن نمیتونم صبوری کنم

زود از کوره در میرم اونم گفت نباید دیگه عصبی بشی

ولی من که نمیتونم

یجورایی خستم میخام تو خودم باشم ولی اون نمیزاره

راستش من تو زندگی شخصیم از قبل یه مشکلاتی دارم  امشب که باهم بحثمون شد فهمیدم اونقد خستم ک واق ...

عقدین یا ن؟

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
راستش من تو زندگی شخصیم از قبل یه مشکلاتی دارم  امشب که باهم بحثمون شد فهمیدم اونقد خستم ک واق ...

خب گلم خستگیت قابل درکه ولی تا درمانو شروع نکنی همینجوری میمونی 

اینکه ایشون گفتن نباید عصبی بشه هم دست تو نیس که عصبی نشی😐

خب گلم خستگیت قابل درکه ولی تا درمانو شروع نکنی همینجوری میمونی  اینکه ایشون گفتن نباید عصبی ب ...

چجوری درمانو شروع کنم؟

اره واقعا دست خودم نیس

ایشون موظف هستند یا شمارو ببرن پیش روانشناس یا مشاور 

(پولش زیاد هم نیس اگر برا این نمیتونن خرج کنن از این به بعد قراره چجوری خرج زندگیو در بیارن؟)یا هم که حداقل یه ماه به شما فرصت بدن که شما تنها باشید و مشکلتونو با خودتون حل کنید و تحت فشار نزاردتون 

2706