2737
2734
عنوان

شما جاي من باشين چيكار ميكنين

83 بازدید | 10 پست

در جواب خواهرشوهري كه فهميده منو شوهرم داريم جدا ميشيم هي تيكه و كنايه هاي زشت مي نويسه چيكار ميكنين

بگم كه من از اول جوابشوندادم و احترام نگه داشتم و مثل خودشون نبودم ولي حالا نمي تونم هيچي نگم 

منم عكس پرومو عوض كردم و يك جواب دادم كه هرچي گفتي نشون دهنده ي تربيت خانوادگي خودته 

اون يك چيزي خيلي بدي رو نسبت داده بود به من و خانواده ام 

در حالي كه ما خانوادگي از اونا سريم ولي هيچ ادعا و غروري نداريم

عین خودش جواب بدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه همينم كه نوشتم تا چند ساعت بدنم ميلرزيد چون توهين هاي قبلاشون افتادم و اعصابم خورد شد كه سكوت ك ...

بعضی ها خیلی بی ادبن 

ی مشت سواستفادع گر

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
چقدر مريضن اينجور ادما

اون حرف ميزنه كه حرص تورو در بياره 

بي توجهي سنگين ترين جوابه 

خواهر شوهر سابق هم شده ادم كه سرش حرص بخوري؟ 

خواهرشوراي من دو سه جا در موردم گفتن كه اموال برادرمو بالا كشيده(نكشيدم خدايي) 

منم بعدا گفتم نوش جانم،برادرشون سر بريده اون دوتا رو هم مياورد بهم نيداد اگه ميخواستم...تنها كسي كه ميتونه در اين زمينه اظهار نظر كنه همسر سابقمه،اين دوتا جزو امار من نيستن كه بخوام حرص بخورم 

تمام

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم