2733
2734

دوستم دوقلو بارداره سرکلاژه فشارش هی بالا میره دکتر گقته خطر داره باید بخیه هارو در بیاریم ممکنه زایمان کنه توروخدا بگین زنده میمونن بچهاش؟ دعا کنین تو این شب عزیز براشون 😭😭😭 خیلی سختی کشیده تازه میره توی ۳۱هفته

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!

آمپول ریه زده؟ 

معمولا اینارو بستری میکنن سولفات میزنن تا سن بارداری بالاتر بره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره بابا میمونن خداروشکر فقط شاید دستگاه رفتن دکترا هم باید امپول ریه بزنن

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
اره بابا میمونن خداروشکر فقط شاید دستگاه رفتن دکترا هم باید امپول ریه بزنن

وای خداروشکر امپول ریه هم زده و اینکه مشکلی نیست که تو دستگاه بره ففط زنده بمونن

2738
وای خداروشکر امپول ریه هم زده و اینکه مشکلی نیست که تو دستگاه بره ففط زنده بمونن

نگران نباش عزیز دلم هردو میمونن مثل دسته گل به دنیا  میان جنسیتشون چیه ناز نازیا

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢

بچه‌ی دوست من ۳۳دنیا اومد،موند

ان‌شاءالله لااقل تا ۳۵ ۳۵‌میمونن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
نگران نباش عزیز دلم هردو میمونن مثل دسته گل به دنیا  میان جنسیتشون چیه ناز نازیا

ممنونم ان شاءلله عزیزم 

ی دختر و ی پسر فداشون بشم 

2706