2733
2739

من یه آیینه بزرگ قدی دارم تو اتاقم

بعد من هرموقع پاکش میکنم فرداش میبینم پره اثر انگشت شده😐

بعد به هرکیم میگم میگن دست خودته

مگه مریضم هی انگشتمو بزنم به آیینه😐

دیروز آیینم تمیز بود

بعد امروز دیدم دیه بدتر از قبلیا پرههه اثره انگشته😐

واقعا یعنی چی خیلی میترسم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط عکس جن ها 🐴🔫

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2728
2740

محسن

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

😂😂😂😂یاد پسرعمم افتادم 

همیشع عادت داشتیم باهم بخوابیم 

ی شب کنارم بود  صب بسدار شد بهم میگفت ژینا تو چرا دیشب اونجور بودی میگم چجور بودم

میگفت لباس سفید تنت بود موهاتم سفید بود داشتی شونشون میکردی 

یهو برگشتم دیدم کنارمی ترسیدم😂

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

از وقتی احضار اومده نی نی سایت همه به جن داشتن خونشون شک دارن  

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐
2706