2733
2739
عنوان

بچه ها ناخنم کاور هست برای نماز ..

94 بازدید | 9 پست

چکار کتم؟ اشکالی نداره؟

کاربری ب من داده شده 😊 ۱۵ سالمه نپرسین و حمله نکنین...😐اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگویدمُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون                     من دختریم ک هیچکس از غم و ناراحتیم خبر نداره و‌هیچکس گریمو ندیده   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اشکال داره. وضو جبیره برا کاشت نیست برازخموامثالشه 

پس چکار کنم همه جا بسته هست ک بخام‌برشون دارم

کاربری ب من داده شده 😊 ۱۵ سالمه نپرسین و حمله نکنین...😐اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگویدمُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون                     من دختریم ک هیچکس از غم و ناراحتیم خبر نداره و‌هیچکس گریمو ندیده   
2728

عزیزم در هر صورت باید الان نماز را بخونید، زنگ بزنید مرجع. شماکه براتون مهم بود چرا انجام دادی گلم؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
عزیزم در هر صورت باید الان نماز را بخونید، زنگ بزنید مرجع. شماکه براتون مهم بود چرا انجام دادی گلم؟& ...

مرجع ندارم ۱۵ سالمه 

اولین بار بود علاقه ای رفتم 

خیلی میخام بخونم همیشه یه مانعی هست خیلی بدختم

عزیزم در هر صورت باید الان نماز را بخونید، زنگ بزنید مرجع. شماکه براتون مهم بود چرا انجام دادی گلم؟& ...

میتونم با وضو جبیره ای بخونم فقط میخام ب خدا نزدیک بشم حتی اگ قبول نباشه دلم‌میخاد بخونم

2738
مرجع ندارم ۱۵ سالمه  اولین بار بود علاقه ای رفتم  خیلی میخام بخونم همیشه یه مانعی هست خی ...

بخون عزیزم کار خوبی میکنی، انشاالله گام های بیش تری بردا ری در نزدیک‌شدن به خدا

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
میتونم با وضو جبیره ای بخونم فقط میخام ب خدا نزدیک بشم حتی اگ قبول نباشه دلم‌میخاد بخونم

چون همه جا بسته هست  جبیره ای بخون مشکلی نداره  هر وقت باز شدن بردار          حتما هم یه مرجع خوب برای خودت انتخاب کن