2737
2734
عنوان

بی بی چک

111 بازدید | 12 پست

سلام 12 روزه عقب انداختم  سابقه عقب انداختن دارم و اینکه ماه قبل رابطه پر خطر داشتم و با تاخیر سه روز پری شدم اونم ن زیاد کم بود همیشه 7 روزه میشدم و زیاد  الان بی بی زدم هیچی نشون نداد  حالت تهو دارم سرگیجه دارم اصلا نمیتونم ازجام بلند شم خیلی کسلم خیلی  ممکنه باردار باشم چرا بی بی هیچی نشون نداد

احتمالش هست برو آز

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه باردار بودی نشون میداد

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2731
یعنی از همون رابطه پر خطر ماه قبل ممکنه حامله شده باشم بعدش سه روز پری شدم 

آره ممکنه

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔
2738

اگر اینها علایم بارداری بود حتما بی بی چک مثبت میشد عزیزم. واسه اطمینان یکی دیگه صبح بذار

خداوندا مرا ببخش به خاطر تمام گله هایم.به خاطر درهایی کوبیدم و هیچ کدام در خانه تو نبودند. به خاطر تمام لحظه هایی که بامن بودی و من فکر کردم که تنها هستم.مرا ببخش