2733
2739

@barberman   سوالتون درتایپیک ایشون بپرسید

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک زمینی در وصیت نامه ( دست نویس همراه با مهر شورای روستا) به نام همسرم بوده بدون انحصار وراثت ۱۰ سال بعد از مرگ پدرشون فروخته شده توسط دوتا از برادر ها و داخل اون  زمین مدرسه ساخته شده .الان هم برای شکایت نمیدونیم باید فروش مال غیر باشه یا باید انحصار وراثت اتجام بشه بعضی ها میگن که شامل مرور زمان میشه  .مدرسه ۱۸سال پیش ساخته شده .ما حتی نمیدونیم به چه طریقی فروختنش و بعد از فروش هم یه زمین ۱۰۰۰ متر کمتر از جای دور افتاده قولنامه کردن برای همسرم که همسرم هم اون رو امضا نزده

2728