2733
2734
عنوان

تا حالا براتون پیش اومده....

55 بازدید | 5 پست

که روز موعد پریود کمد درد و دل درد داشته باشید و پریود نشید و دو روز بعد درد کم بشم و کلا تموم بشه؟و بعدش پریود بشید؟

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

نچ

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

نه

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ب نظرتون پریود میشم یا مشکلی دارم یا شایدم بعد از سالها باردار شدم یعنی میشه؟😔

احتمالش هست شایدم کیستی چیزی باشه

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست