2737
2734

با اینکه نازک و کوچیکه ولی وسطش هنوز نپخته و خمیره

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

يه چيو كم ريختي تخم مرغ يا بكين پودرت كهنه بوده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
يه چيو كم ريختي تخم مرغ يا بكين پودرت كهنه بوده

بکین پودر ک نداشت تو دستورش تخم مرغام شاید

پس خمیر رو بریزم بره؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روغنت کامل سرد باشه ،همه رو قیچی که کردی بذار رو شعله ی ملایم .یه ربع طول میکشه تا پف کنن و ....

ممنون حالا باز امتحان میکنم شاید شد

2738
حتما میشه ، اول روغن کامل سرد باشه ،بعد هم بذار رو شعله ی ملایم تا کامل سرخ شن 

مرسی عزیزم خدا خیرت بده

بکین پودر ک نداشت تو دستورش تخم مرغام شاید پس خمیر رو بریزم بره؟

باید بزنی‌...

تاپیک بامیه عکس گذاشتم نگا بادستورشه خیلیییی راحت😍

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2706