2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو عزیزم من بهت بگم مشکلت چیه

سلام قرباند 

من یه مدتیه اقدام کردم باردار نمیشم تنبلی شدید تخمدان دارم الان موقع تخنک گذاریم نزدیکی داشتم چن روزی میشه ..الان مزه دهن ام احساس میکنم فلز دارم میخورم گاه گاهی گیج و بی حوصله ام آیا باردارم یا نه و اینکه به این زودی علایمش مشخص میشه ...ممنون عزیزم

سلام قرباند  من یه مدتیه اقدام کردم باردار نمیشم تنبلی شدید تخمدان دارم الان موقع تخنک گذاریم ...

عزیزم تا از موقع پریودت نگذره معلوم نیست منم زمان اقدام هر ماه ی مدل بودم ی ماه حتی هم رحمم تیر میکشید هم مزه دهنم بد بود ولی خب اون ماه نشدم ماه بعدش شدم فکر نکن عزیزم بزار بگذره اینجوری فقط خودتو اذیت میکنی

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏
2738
سلام با وجود تنبلی تخمدان شدید چند وقت یه بار پریود میشی؟ و اینکه از کجا فهمیدی تنبلی تخمدانت شدیده ...

سلام عزیزم سونو دادم متوجه شدم تنبلی دارم

پری هام نامنظمه ...معمولا 35روز ی بار ...گاهی هم 28روز ی بار تاریخ مشخصی ندارم

سلام عزیزم سونو دادم متوجه شدم تنبلی دارم پری هام نامنظمه ...معمولا 35روز ی بار ...گاهی هم 28روز ی ...

تنبلی شما از نوع شدید نیس، منم مثل شما هستم. از آبان ماه اقدام کردم برا بارداری

همه نوع قرصی هم که دکتر تجویز کرد مصرف کردم منتها اصلا تاثیری ندیدم از جمله لتروزول، دوفاستون، اووابوست و...

برا همین دیگه بیخیال قرص شدم

انشاالله شما به زودی نتیجه بگیرین

تنبلی شما از نوع شدید نیس، منم مثل شما هستم. از آبان ماه اقدام کردم برا بارداری همه نوع قرصی هم که ...

ن فدات بیخیال نباش بعضی ها مدتی طول میکشه تا جواب بگیرن توکل ات بخدا باشه هر روز صبح با معده خالی خرما بخور عالیه