2737
2734

قبلا که بچه نداشتم شوهرم عاشق من بود و مادرش و برادرش همش بهم حسودی میکردن. حتی داداشش مستقیم بهم میگفت من فقط عاشق بچه هامم و نقطه ضعفم فقط بچس و مثل شوهر تو نقطه ضعفم ، زن نیس. حالا که بچه دار شدم مادرش همش میگه به زنت بگو بخاطر بچه باهاشی. شوهرمم خیلی دهن بینه،هر سری هرجا میریم اینو با شوخی و خنده میگه . سری پیش تنها رفتم خونه خالم بعدش زنگ زدم شوهرمم بیاد.خونه مادرش بود اون روز. اومد تو جمع با خنده گفت بخاطر بچه فقط اومدم. هر سری میگم این حرفا رو نزن دلم میشکنه میگه شوخی کردم بی جنبه. چیکارش کنم بچه ها؟

امان از دست مردها و بر به حال این مادرهایی که زندگی ها رو بهم میزنن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

مادرش کلا با عروس ها مشکل داره. مخصوصابا من. چون من فارسم اونا ترک. همش به شوهرم میگه بچتو بزرگ شد تنها بفرست خونم. یا میگه یه روز میام بچتو میدزدم اون از خون ماست برای ماست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

یه سری هم مادرش غیرمستقیم جلوی من به شوهرم میگفت اینو طلاق بده که شوهرم گفت بخاطر بچه نمیتونم و ازدواج لباس نیست که طلاقش بدم. از اون روز همش با شوخی و خنده میگه بخاطر بچه باهاتم.... من با مادرش دوری دوستی هستم ازش دیگه خوشم نمیادبخاطر رفتاراش... اونم لجش میگیره بد منو به شوهرم میگه

2706