2733
2739
عنوان

عاشق همچین مردی شین چیکارمیکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحمت کرده دختر پاشو جمع کن خودتو😐😐🤦‍♀️

حالم خوبه چون بینهایت بخدا امیدوارم تموم کردم یماهه چون لیاقتمو نداشت اماهنگم مگ میشه ادم ب زن داییش ب ناموس داییش رابطه داشته باشه پ خدا کوکجاس چراعدالت نیس ادم انقدکثیف

2728
خدا رو شکر کن همش اونم به وقتش حالش جا میاد. دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

ازخدا میخام زندگیشون خراب بشه اگ سرپام ب امیدخداس همش میگم حقمو میگیره بالاخره همش میگم جفتشون خراب میشن همش میگم صبورباش دختر توخدارو داری بالاخره حقتو میگیری همین

پسرعموش ازچت های اون وزن داییش اسکرین میگیره شماره منم ازگوشی اون ورمیداره اومد برام گف گف قصدم شیطو ...

.

اون زمانی ک باشما بود با زن داییش چت داشت؟!؟.

و اینک شاید اسکرینا ساختگی بودن...

و اینکه این موضوع رو بخودشون هم گفتین

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
. اون زمانی ک باشما بود با زن داییش چت داشت؟!؟. و اینک شاید اسکرینا ساختگی بودن... و اینکه این مو ...

اره حتی با زن داییش دعوام شد گفتم حساسم رواین موضوع بدترش کرد چن ماه با زن داییش رابطم قط بود ی شب دوست پسرم گفدم باکی چت میکنی گف هیشکی فقد تو تو نگو تا۵ونیم صب همزمان با زن داییش چت میکرد چون زن داییش انلاین بود بعد ب زن داییش گفتم باکی چت میکنی باخنده گف شوهرم شماره شوهرشو داشتم سیو کردم بدبخت ی هفته بود انلاین نشده بود پ دروغ گف ازاول

2738
اره حتی با زن داییش دعوام شد گفتم حساسم رواین موضوع بدترش کرد چن ماه با زن داییش رابطم قط بود ی شب د ...

.

پس خداروشکر ک تموم کردی..چن از این فرد شوهره ب دردبخورو لایقی درنمیومد...تو خلاص شدی...اما دلم به حال داییش میسوزه 

. پس خداروشکر ک تموم کردی..چن از این فرد شوهره ب دردبخورو لایقی درنمیومد...تو خلاص شدی...اما دلم به ...

میتونستم زندگیشو ب گند بکشم میتونستم خیلی بلاهارو سرش بیارم اما دلم ب حال بچش میسوزه لذتی ک خدا حقتوبگیره بهتره تااین ک خودم حقموبگیرم دادم دست خدا

میتونستم زندگیشو ب گند بکشم میتونستم خیلی بلاهارو سرش بیارم اما دلم ب حال بچش میسوزه لذتی ک خدا حقتو ...

.

بهترین کارو کردیو خودتو از دردسر نجات دادی..بخاطر این کارت خدا ...ی جایی به دادت میرسه ک خودتم تعجب میکنی...

دلای مهربونی که بی دلیل مهربونی میکنن کم یابن ولی ارزشمندن...دوست خوبم خوش بحالت که دل مهربونی داری⁦❤️⁩

. بهترین کارو کردیو خودتو از دردسر نجات دادی..بخاطر این کارت خدا ...ی جایی به دادت میرسه ک خودتم تع ...

اختیار داری دردت بجانم من ترس ازخدا رودارم درسته حالم خرابه عیدم خراب شد ولی خدارو دارم من همین زن داییش یبار تاپای طلاق رف نزاشتم بخاطربچش رامش کردم برگشت سرزندگیش امااون اینطور جوابموداد

2706