2737
2739

ی مردی بیاد توزندگیتون خودشو خوب جلوه بده تعهد بهتون داشته باشه ب خانوادشم بگه تورو میخواد هدفشم هوس نباشه خلاصه عاشقش باشین بمیری براش ولی بفهمین با زن دایی خودش قبلن رابطه جنسی داشته ب دایی خودش خیانت کرده چیکارمیکنین بااین ک عاشقین ودلت نمیفهمه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سعی میکنم پا رو دلم بزارم حتی اگر قرار باشه افسرده شمو ..  همچین مردی قابل اعتماد نیست

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد
2738

وارد کاربریم شدم که فقط بهت بگم اون یه حیووون هست تو جلد ادم اومده کسی که همچین کاری با نزدیکاش کنه الان داغی نمیفهمی برو تو زندگمی ضربشو میخوری 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
سعی میکنم پا رو دلم بزارم حتی اگر قرار باشه افسرده شمو ..  همچین مردی قابل اعتماد نیست

درسته من یماه پیش فهمیدم ک بازن داییش رابطه داشته بامن چت میکرد بااونم همینطورتا۵صبح

2706