2733
2734
ی اتفاق مهمی براتون افتاده. چیزی که منتظرش بودین و فکرشو نمیکردین

داداش بگو من کی شوهر میکنم 😂😂😂😂

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی اتفاق مهمی براتون افتاده. چیزی که منتظرش بودین و فکرشو نمیکردین

اونکه اره باردار شدم.  حس همسرم بهم رو میگی. زندگیمون پیشرفت می‌کنه ؟؟  همسرم چه کاری گیرش میاد؟؟

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
مریضید. درد دارید. نمیدونم چه دردی کجا. بیشتر سمت پا

چه دقیق آره مچ پام بیچارم کرده ...یه نوع اختلال خونی هم دارم اون جدیه؟ 

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
چه دقیق آره مچ پام بیچارم کرده ...یه نوع اختلال خونی هم دارم اون جدیه؟ 

تو تاپیکا درباره پا حرف نزدی؟؟

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
2738
مریضید. درد دارید. نمیدونم چه دردی کجا. بیشتر سمت پا

من ب عشقم میرسم؟

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

یه حس ششمی بهم میگه که عشقم برمیگرده یا نه؟

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
دوستان خسته شدم. انشالله موفق باشید همتون لطفا تگ نکنید دیگه انرژی زیادی ازم گرفته شد. عذرخواهم از ...

فال گیری؟؟

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
دوستان خسته شدم. انشالله موفق باشید همتون لطفا تگ نکنید دیگه انرژی زیادی ازم گرفته شد. عذرخواهم از ...

ج منو بدههه ب ارش میرسم😑

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2706