2752
2734
عنوان

کسی هست من باهاش درد و دل کنم بد جور دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 10357 بازدید | 39 پست
البته گاهی اوقات مردا هم خیلی تو منگنه و عذاب میشن
مثلا شوهر منم وقتی من از دست خواهرش ناراحت می شم از ناراحتیم عذاب می کشه ولی برای اینکه دعوا داغتر نشه از من هم طرفداری خاصی نمی کنه ولی خداییش خیلی وقتا نامحسوس هوامو داشته
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالا هر چی خواهر شوهر مجرده زودتره شوهر کنه والا به خدا
البته واسه شما متاهله
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
براشون دعا کن دعا کن تا به آرامش برسن اینجور آدما مریضن دعا کن خدا بهشون نگاه کنه مطمئن باش به نفع خودتم میشه ببخشید حالا که همه دارن حق را به تو میدن من میخوام یه سئوال کنم خودتم ارتباطتت باهاشون خوبه دورو دورنگ نیستی مثل زن داداشای من تاوقتی احترامشون میذاری بهت احترام میذارن همین که یک کم فاصله بگیری اینقدر بهمون بد رفتاری میکنن که بخدا باور نمیکنی همونا هستن الان چون مفت و مجانی رفته خونه بابام نشسته و یک کم بی ادبی به خواهرم کرده هیچ کدوممون پیشش نمیریم من فقط تلفن میزنم توی مراسم ختم بابام اگر بدونی چه رفتاری میکرد جوری که اگر کسی نمیشناختشون میگفتن آخی چقدر عروساشون مظلومن اون یکی رو هم انداخته پای خودش
منظور من شما نیستینا میگم شاید رفتارت مشکل داره اونارو بد تر میکنه
فاصله ها هیچگاه حریف خاطره ها نیستند.
جاش رو جدا کرده به جهنم ولش کن منم یه بار به خاطر خواهرشوهرم کتک کاری کردیم ولی بعدش فهمیدم باید چیکار کنم رو دنده لج نندازش اصلا طوری برخورد کن که نه بی احترامی باشه نه چیزی یه نمونش امسال عید دعوتشون کردم یه قرمه سبزی ساده گذاشتم به خاطر خودم رفتم شیرینی سرا شیرینی گرفتم تازه بعد که اومدن نذاشتم بلند بشن بیان تو خونم بچرخن تمام کارام رو کرده بودم محل سگ ندادم نه حرف آنچنانی نه خودمونی شدن
چقدر زود دیر می شود
شام رو دادم بعد میدونم مادر شوهر من دوست نداره ببینه توی زندگی من همه چی هست از قضا اون روز شوهرم 10 کیلو گوشت گرفته بود منم خورد گرده بودم گذاشته بودم که بشورم شروع کردم شستن که به خواهرش گفتم به شوهرم اس بده کیسه فریزر بگیره مادر شو شوو گفت چه خبره گفتم شوشو میدونه من گوسفندی بخورم میخره من چیزی نگفتم داشت سکته میکرد وقتی هم رفت میدونستم دوست داره عیدی به دخترش که 26 سالشه بدم منم ندادم بعد رفته بودن توی راه خودشون زنگ زده بودن شوشو که مریم عیدی نداده ادیسه داره گریه میکنه شو شو به من زنگ زد گفتم نه شب خوبی بود خوش گذشت مشکل نداشتم بعد که این رو گفت اومد خونه
چقدر زود دیر می شود
دید رفتم شیرینی سرا گفت واسه مادرم رفتی گفتم واسه مهمونام رفتم گفت تو بهشون انقدر میرسی اونا چرا اینجوری میگن خودش شناخت فرداش هم به ادیسه زنگ زدم عین سگ برخورد کرم گفتم بیا خونه اومد یه شال مسخره پیرزنی که نمی پوشیدم رو کادو کردم گفتم بیا عیدی چرا گریه میکنی توی فامیل ما عید ی به بچه میدن نه تو که ماشاا.. 26 سالته یکسال از من گوچیکتری ولی بیا گریه نکن تمام صحبتا هم با موبی ضبط کردم شب رفتن سوسه که شوشو اومد خونه گفتم من چون میشناسمش صداش رو ضبط کردم اونم توهیناش رو گوش کرد دیگه رفت و آمد تعطیل شدد قصه من به سر رسید با سیاست جبهه گیری مستقیم جواب نمیده یه سناریو واسشون بچین
چقدر زود دیر می شود
روی نقطه ضعفاشون دست بذار شاید مهم نباشه اغلب مادر شوهر و خواهر شوهر را دوست ندارن یخچال عروس پر باشه تو ببر و بیار نذار وقتی میان خونت کار کنن که تو هم رفتی کار نکنی بگو من دوست دارم مهمون مهمو.ن باشه بخوره بریزه بپاشه بهش خوش بگذره نه کار کنه وقتی هم رفتی مثل من حواسشون نیست به شوشو میگم پات رو دراز کن رو پات بخوابم اونم با موهام بازی میکنه یعنی قیافه مادرش دیدنیه وقتی میبینه یه بار مادر شوشو داشت حرف میزد منم گفتم اونی که لای پای منه خدا نگهداره منه خفهه شددددددددددد
چقدر زود دیر می شود
ایول این مامان یلداها عجیییییییب با سیستن مثل یلدا زن دایی من مادرزنه کاری کرد که داییم دور مامانم که حکم مادرشو داشت خط قرمز کشید حتی برای فوتشم نیومد البته خارجه تشریف دارنا ولی سال قبلش اومده بودن ایران مامانم از خوشحالی همه کاری براش کرد بعد که رفت گفت چرا زنمو دعوت نگرفتین اییییییییییر وتو برم منکه دیگه هروقت میاد ایران تو خیابونم میبینمش انگار نمیشناسمش گفته بود بچه های خواهرام (پسر خاله هام و ما ها )بی ادبن
فاصله ها هیچگاه حریف خاطره ها نیستند.
اگه من همچین مادر شوهری بشم یا خواهرشوهری لیاقتم هر رفتاری هست که باهام بکنن اینا آدم نیستن فکر کن بچم سه ماهه بود بعد از کتک کاری بهم کفت برو بچم رو مادرم نگه میداره فکر کن
چقدر زود دیر می شود
یه دایی دارم انقدر بی خیال خودش میگه سیب زمینی و از رو من اختراع کردند همین اقای سیب زمینی یه بار من پشت زنش به اون زنداییم گفتم فلانی مانتوش جالب نبود همین جوری گفتم قصد بد نداشتم اومد گفت پشت خودم حرف میزدی چیزی بهت نمی گفتم اما غلط میکنی پشت زنم حرف بزنی
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
2706