2733
2734
عنوان

کسی هست من باهاش درد و دل کنم بد جور دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 10357 بازدید | 39 پست
واسه اسباب کشی یه هفته رفتم خونشون وایییییییییی دلم پر بود از خرف مادر شوشو چون گفته بود بچت رو نگه میدارم منم صبا میرفتم سر کار دریغ از یه تلفن دیونه میشدم هاااااااااااااااادولی زنگ نمیزدم وقتی میرفتم مادر شوشو مثل این .... کتک خورده ها بود گفت چرا زود نمیای چرا تلفن نمیزنی گفتم شما گفتید بعد از جدایی بچم رو نگه میداری منم گفتم عرضه اش رو دارید چمیدونستم ؟ بعد تو صحبتا گفتم من خودم رو هلاک بچه نمی کنم اگه هر چی بشه بچه پیش شوشو بچه بابا میخواد به من چه بچه واسه من از شکمه واسه شما از پشته دیگه خفه شدن دیدن حساس نیستم جدیدا یک دقیقه هم بدون من نگه نمیدارن
چقدر زود دیر می شود
من تجربه ام میگه برخورد مستقیم ناراحت شدن مستقیم جواب نمیده ولی امان از غیر مستقیم غوغا میکنه سر چیزای که حساسی طوری برخورد نکن که بفهمن من روی یلدا حساسم ولی جلوی اینا ریلکس که واسم بچه مهم نیست این واسه بچه هم خوبه مثلا اون روز که تلفن زنگ زد داد به پسرش تو هم شروع میکردی با پسرش صحبت عزیزم و کلی قربون صدقه زن دایی میرفتی بعد گوشی رو میدادی به شوشو اون بد میگفت هیچی نمی گفتی بعد چایی میریختیی میگفتی تو هر چی /اداب معاشریتی هستی برعکس خواهرت خوب با من یه سلام میکرد پیامبر گفته سلام واجبه تو تربیتت خیلی بهتره کم کم خرابش کن اینقدر حرف میزدی با بچه اگه خوشت نمی اومد واسه اون که پول تلفن مینداختی شاید قطع میکرد به بچه میگفتی زنگ میزنی منم زن داییتم احترام م واجبه منم دلم برات تنکه از این حرفا که خواهرش پاره بشه
چقدر زود دیر می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آلفان جون به نظر من مامی یلدا راست میگه. باید غیر مستقیم برخورد کنی. هیچوقت وقتی شوهرت و خواهر و مادرش با هم هستن جلوش باهاشون کل کل نکن. بذار سر یه فرصت مناسب جواب شون رو بده . اگه می بینی شوهرت بعضی وقتا ظرفیتشو داره پیشش از خانوادش گلایه کن. ولی یادت باشه غر نزن. چون مردا از غر زدن بیزارن.
بار خدایا! تو مرا از خودم بهتر می شناسی و من خود را بهتر از آنان می شناسم. خدایا! مرا از آن چه آنان می پندارند نیکوتر قرار ده و آن چه را که نمی دانند بیامرز. حضرت علی (ع)
مامی یلدا یعنی اگه بخوای یه نفر ازت دور بشه باید روزی 7 بار سوره کوثر رو بخونی ؟ مرسی. از امروز شروع می کنم .
بار خدایا! تو مرا از خودم بهتر می شناسی و من خود را بهتر از آنان می شناسم. خدایا! مرا از آن چه آنان می پندارند نیکوتر قرار ده و آن چه را که نمی دانند بیامرز. حضرت علی (ع)
دارم میترکم به خدا خواهر بی شعورش هر چی دلش خواست پشت تلفن به من گفت پشت بندش شوهرم گفت اختلاف شما ب ...

متاسفانه همیشه اینجوریه داداش ادم به زنش مثل سگ وابسته است ولی شوهرت طرف خواهرشو میگیره منم یه زن داداش دار م مثل شمر داداشمو بد بخت کرده نمیزاره باما حرف بزنه باهممون قهره از نظر من توی این دور و زمونه که همه ی شوهرا زن زلیلن باید از شوهرت جدا بشی اگه من بودم طلاق میگرفتم