2737
2734
عنوان

😂👍خاطرات عجیب کودکی

| مشاهده متن کامل بحث + 3713 بازدید | 232 پست

من بال مگسارو میکندم میریختم تو شیشه بعد که زیاد شدن میبردم بیرون ولشون میکردم رو زمین راه میرفتن مثل گله منم چوپونشون میشدم هی هی میکردم😐😕😁روم به دیوار😂

خدایا کرونا رو تموم کن   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خاطره دارم و به این نتیجه مبرسم که خیلییی تباه بودم😑😂مثلا با دختر خالم میرفتم ماجراجویی😑😂از جاهایی که واقعا خطرناک بود رد میشدیم اون موقع ها خونمون یه جوری بود که سمت چپش یه خور بود روش پل بود اینا تپه بود و اگه از اونجا میوفتادیم....🙂😇

به نام خدا زندگی خیلی خوشمله قشنگه سختش نگیر🙂🤝🏻♥بعله

منم کار زیاد کردم

هزارتا چیز قاطی میکردم و میبردم میریختم تو لونه مورچه ها

فک کنم نمیمردن اخرش😐😂

یسری یه پونصدی داشتم داداشم گفت من میتونم اینو دوتا بکنم

گفتم انجام بده ببینم،گفت به یه شرط که وقتی شدن دوتا اینو بدی بمن،منم قبول کردم

رفت اینه اورد،پولو گرفت جلوش😐🤣

مدادم رو تا ته تراش میکردم که بگیرم بین انگشتام و با یکی دست بدم بره تو دستش؛ولی یادم نمیاد انجام داده باشم خودت دست دادن رو

پسر عمم با داداشم دعواش شد

بعد یکمی بعد فقط من و اون تو حیاط بودیم

یه چاله کوچیک داشتیم،در اهنگی داشت کنتور آب داخلش بود

پسر عمم تپل بود،رفت داخل اون

منم درو بستم😐😄

بعدم رفتم داخل پیش عمه ام اینا نشستم اون بیچاره ام داد میزد😂یکمی بعد بقیه ام متوجه شدن

داداشم یادم نیست چرا اینکارو کرد ولی تو اتاق خواب یه نخ بلند اورد مثلا وصل کرد به دستیگره در و چند تا چیزه دیگه و اینه ام بین اون چندتا چیز بود

بهم گفت درو باز نکن،اگه باز کنی اینه میوفته میشکنه

منم باز کردم😶😂

بادوستم شامپو صحت رو با خاک قاطی میکردیم مثلا کاکائو درست کنیم  

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731

یادمه من مادرمیشدم پسرعمم بچم بود همش۷ماه اختلاف سنی داریم بعداونم عاشق دختربودن بود براش اسم دخترمیذاشتم بعد یه بالش هم توی شکمم یعنی خواهرشم توراهه،هروقت یادم میفته میگفتم چقد خربودم 🤣

یادمه یه بارم به پسرهمسایه مادربزرگم باهمکلاسیام جمع شدیم گفتیم بهش خوک سیاه چنددقیقه بعدباداداش بزرگش باموتوراومد دنبالمون گذاشت وترسوندمون خاک برسرم الان حالم داره ازهرچی پسره بهم میخوره😂😂

اندر احوالات ماناگفته هاست..خاموشم و[ غم ] دراستخوانم میگدازد.....🖤🥀
تقریبا 4 سالم بود تو یه مغازه بزرگ مامانمو گم کردم هر چقدر گشتم پیداش نکردم  اخرش  دیدم یه ...

🤣🤣منم یبار تو بازار جلوترمیرفتم دست یکی رو گرفته بودم می کشیدم فکر میکردم مامانمه برگشتم دیدم یه پسره نیشش هم باز

2738

@زرشکپلو_با_مرغ_مجلسی    

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
😂😂😂یبار از کیف یکی از دوستام عقرب پیدا شد

آخ آخ یعنی کیف من بوده؟؟!😂😂😂

یک بار معلممون داشت در مورد هزار پای گوشتخوار توضیح میداد..اینکه چه موجود عجیب و خطرناکیه.. و از گوش نوزاد یکی از اقوام وارد شده و مغز.. من گفتم🙋 :خانوم ما هزارپا داریم.. معلم🙄: هزارپای گوشتخوار شاخک های..  من🙋:خانوم مال ما گوشتخواره. معلم🙄:گوشتخوارها از گوشت و.. من 🙋:خانوم من بهش جگر میدم. معلم🙄😤 :فردا بیارش مدرسه . من🙋:👍😁

فردا.. جیغ ..فرار بچه ها ..معلم گوشه ی کلاس.. 

من حشره آزاری فراوانی داشتم خدا منو ببخشه عقلم کم بود،مثلا مگسارو می‌گرفتم بالشونو میکنم راه رفتنشون ...

🤣🤣😂😂کرم خاکی هارو هرچقدر تیکه تیکه کنی بازم تکون میخورن

نگین😒😂لاناتیییی اصلا بهت نمیخوره😂😂😂

🙄🙄🙄🙄🙄🙄

وای

یبار کلاس دوم دبستان سر زنگ ورزش ی دختره توپ پرت کرد خورد تو چشم من

عمه م معلم ورزشمون بود و با دختر عمم همکلاس بودیم و خفن مدرسه بودیم

اقا زنگ تفریح

این دختره رو کشوندیم راهرو پشت مدرسه

دوسه تا بچه ها م گذاشتیم ک فرار نکنه

بعد دختره رو گفتم چرا منو زدی

یدونه هلش دادم خورد ب دیوار

بعدش گریه کرد معذرت خواهی

ولش کردم

نمدونم چرا انقد ناخلف بودم😐😐😐😐

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706