2733
2734

دلم میخاد ازاین زودرنج بودنم خلاص بشم واهمیت ندم به حرفها وحدیثای اطرافیانم دلم میخاد وقتی همسرم حرفی میزنه یاانتقادی میکنه فوری بهم نریزم وناراحت نشم دلم میخاد قوی باشم خانومای خونسرد وقوی شماها اینجورمواقع چجوری رفتارمیکنین اصلا راه حل صبوری ودرمان زودرنجی چیه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیشه عوض کرد

خونسرد بودن ی چیز ذاتی هس نمیتونی 

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

بی اهمیت بودن انگار نمیشنوی 

از بس به حرفاشون اهمیت دادی تو ذهنت نهادینه شده 

چند بار امتحان کن انگار هیچی نشنیدی هیچی ندیدی 

راحت میشی حتی اگه بدترین حرفم بهت بزنن 

2738

به این فک کن که اون حرف چندماه دیکه چه ارزشی داره

یا روی اینده ات چه اثری داره

اصلا ارزشش رو داره این همه اعصاب خوردی

وقتی این طرز فکر رو تو خودت تقویت کنی اینقدر آرامش داری که خیلی چیزا رو بی اهمیت تر از قبل میبینی

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

هدف داشته باش

مطالعه کن البته کتابهای خوببببب

ورزش کن

هرروز توی اینه به خودت بگو که علشق خودتی و بهترینی

به اصطلاح بزای خودت نوشابه باز کن

خودت رو بزار اولویت زندگیت

از خودگذشتگی این دوره زمونه جواب نمیده

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
بی اهمیت بودن انگار نمیشنوی  از بس به حرفاشون اهمیت دادی تو ذهنت نهادینه شده  چند بار ام ...

دقیقا همینش سخته وقتی حرفی میشنوی که ناراحتت میکنه چجور میشه خودت روبه نشنیدن بزنی؟؟

آفرین بهت که نشستی زانوی غم بغل کنی و منتظر بمونی شوهرت اصلاح بشه

مثلا فکر کن  بچه ات داره این حرفا رو میگه ... اینم یه روشه

بگرد ببین چرا توقع داری ؟ 

من برای خودم که گشتم دیدم از عزت نفس پایینمه و اینکه به منبع هستی وصل نیستم برای همین بهم میریزم 

آدم از تو که قرص و محکم شد با هر تلاطم و طوفان بیرونی بهم نمیریزه 

یا مثلا دیدم کسی از اطرافیانم بهم تهمت زد و من وحشتناک بهم ریختم ...بعد از خدا خواستم بفهمم مشکلم از کجا بوده ...بعد تو تی وی یه روانشناس گفت وقتی خط قرمز برای خودمون تعیین میکنیم و کسی این خط قرمزو رد میکنه ما عصبی میشیم ...خوب خط قرمز منم یه خط قرمز عادی و نرمال  تو جامعه بود .ولی دیدم نه آدم نباید حتی از خانواده و آشنا و فامیل هم توقع داشته باشه اونا که پیغمبر نیستن...اونجا فهمیدم اشتباهم کجاست

میدونی وقتی عزت نفس آدم پایین باشه آدم با سرزنش دیگران و حرفای دیگران خیلی آسیب میبینه مخصوصا خانمها از سمت پدر و شوهراشون ...البته آقایونم همینطورن اما اونا با دادو بیداد بروزش میدن یا با لجبازی 

کتاب طوبای محبت حاج آقا دولابی هم خوبه خیلی  آرامش میده 

وقتی دلت از کسی رنجید زود براش استغفار بفرست ،خیلی سخته ولی به شدت باعث میشه آدم محکم بشه و ذهنش آروم بشه،قلبت قوی میشه 

هدف داشته باش مطالعه کن البته کتابهای خوببببب ورزش کن هرروز توی اینه به خودت بگو که علشق خودتی و ...

ممنون عزیزدلم مشکل همینجاست هدفی ندارم خیلی دوست داشتم یه شغل اداری داشته باشم ولی متاسفانه نشد خانه دارم همینم باعث شده فکر ومشغله ذهنیم نسبت به حرف های اطرافیانم زیاد شده بنظرت چجوری میتونم مستقل باشم وهدف داشته باشم؟؟

انتظارتون از بقیه رو باید بیارین پایین

خب چجوری باید انتظارمو بیارم پایین من تاوقتی کسی حرفی چیزی بهم میزنه توذهنم همش حرص میخورم حس میکنم طرف مقابلم چقدربی منطق وبی درک وفهمه 

2706