2737
2734
عنوان

@dila70 بیا عزیزم

130 بازدید | 26 پست

@dila70   سلام عزیزم گفتی برای حس ششم تاپیک جدا بزنیم...میشه حستو نسبت ب منو زندگیم بگی و اینکه کی از خونه مادرشوهر م بلند میشم؟

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
قیمت مرغ تو سال ۱۷۰۶ رو‌هم بگو

😂😂😂😂😂😂

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا درست میگن حس ششمیا؟ برا من بگو کی پریود میشم؟از استرس دق کردم!

تگش کردم هنو ک نیومده

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2738
یعنی چی تاپیک جدا یعنی ما سوال نپرسیم؟ حوصلم سر رفته خو🥺

خود دیلا تو امضاش نوشته بود اگ بیاد جوابتون بده ک من حرفی ندارم بپرسید

سلام .‌بله درسته . تاپیکام قفله و سوال پرسیدن ممنوعه . و اینکه بعضیا خوششون نمیاد ک تو تاپیکی ک واسم ...

سلام عزیزم الان جواب منو میدی؟؟؟ بعد اینکه جواب منو دادی جواب بقیه بده من مشکل ندارم

2706