2737
2739

من یه اخلاقی دارم اگه تو جمع هزار نفری یه غذایی بخورم که بقیه ببینن باید به تمام اون هزار نفر یکم از غذام بدم تا به خودم بچسبه و از گلوم بره پایین مبادا کسی دلش بخواد . حالا زنگ میزنه میگه ناهار خوردی؟ میگم نه میگه چی گذاشتی؟ اگر غذامون خوب باشه میترسم دلش بخواد اگر معمولی باشه میگه مگه گوشت نداشتید؟ مثلا چندبار گفتم نیمرو خوردم میگه وا چرا نیمرو؟ گفتم تخم‌مرغ دوست دادم مگه شما هر روز کباب میخورید؟ 

چند بار سوسیس خوردم میگه وا هر روز سوسیس میخوری؟ یبار ماکارانی با کنسرو مایع ماکارانی آناده هوس کردم درست کردم میگه مگه گوشت ندارید؟ خلاصه چندبار پرسید شامتون چیه گفتم چطور مگه؟ چند بار گفتم حالا یچیزی داریم . چند بار یکی رو مثال زدم که میخواد از شام و ناهار ادم سر دربیاره . چند بار داداشم بهش با خنده گفته توهم شدی مثل فلانی همش میخواد سر دربیاره؟ نمیخوام‌هم بی احترامی کنم ولی واقعا اعصابم خورده چند ساله این کارشه اکه غذای خوب بگم عذاب وجدان میگیرم اگه غذای معمولی بگم سین جیم میکنه 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

همه مادر ها😂😂😂😂

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
2738
2706